Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Daj da se nadjemo pa da im zajednicki nanu naninu. Znas da i mene zeza moja centrala, izgleda da su na kockama dzekovi slaba tacka. Ja jos na svu muku imam i alarm, ali ne fabricki, mozes da zamislis kakav je to kupus od instalacija :)

Link to post
Share on other sites

Crkao minus na plavoj zici na fabrickoj centrali :)

To ide, verovatrno, preko relejcica u centrali. Ako neces da kupuijes drugu centralu trebalo bi da moze neki rele da se ubaci u crknutu. pozz

Link to post
Share on other sites

325ixa vec okacio sliku. Svaka cast. Pregledaj stampane vodove i finom smirglom ocistiti kontakt na releju. Relej za zakljucavanje daje masu na otkljucavanje. Na poslu sam pa cu povremeno pogledati temu. Ako ti treba nesto hitno mozes pustiti poruku na +382 68 401 339.

Link to post
Share on other sites

Na fabricku sam mislio da osposobis ;) . Posto ti zakljucavanje radi znaci da je spulna na releju ispravna. Ostaje ili prekid na stampi ili nagoreni mirni kontakt.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Da nastavimo pricu :)

Kad sam otvorio centralnu jedinicu, primetio sam da je se ovaj termo-osigurac koji sam "lepo" zaokruzio crvenom bojom odlemio

Inace tacno vodi na masu od releja za otkljucavanje, koje je i prestalo da radi

pic00018i.jpg

E a danas je prestao da radi i modul za daljinsko, sto znaci da je i njemu verovatno zveknuo osigurac

sto sve opet dovodi do toga da je opterecenje preveliko, tako da je verovatno neki od motorcica veci potrosac nego sto bi trebalo

Link to post
Share on other sites