Zanimlivi susreti sa policijom


Recommended Posts

Grad Beograd,jedan od prvih suncanih dana ovog proleca lagana gradska voznja uredno vezan upaljenih svetala sa bluetoothom u uvetu,kad kazem lagana voznja neradim to zbog novog zakona nego zbog dece koja trce u skolu i negledaju na ulicu.Elem,u susret mi dolazi isto tako lagano beli pajero plavih tablica koji na desetak metara od mene pali sirenu i rotaciju naglo se ispreci ispred mene i zaustavlja me!Istrcavaju dva policajca i krece prica:dokumenta ,jesi osudjivan, nesto si nam poynat,kao dasmo te vec hapsili,yasto si u radnom odelu itd itd...A usput,koje tije god auto,jel kraden, registrovan,da ga mi oteramo na proveru!Kad sam im rekao da sam auto kupio na car.licitaciji i da imam sve papire o poreklu odjedanput cela prica staje i oba se okrecu prema pajeru,e tu izlazi treci baja sa zadnjeg sedista koji mrtav ladan kaze:zaustavili smo te jer hocu da kubim bmw i tvoj mi se svideo jel na prodaju mozda i koliko para?!!!!Sve to traje nekih pola sata uz poglede desetine penzonera i zaludnog sveta!

Link to post
Share on other sites

Kada oni upale rotaciju ja dam gas do patosa i njih nema nigde,tako sam ucio u auto skoli da se radi kada naidjes na drkadzije pod rotacionim svetlom koji bi samo da se istresaju na neduznim svetom a krupne zverke ne samo da propustaju vec im se klanjaju(OVO KAZES SUDIJI AKO STANES DA MU KAZES CENU).Nazalost to se kod nas jos uvek desava,manje nego pre ali desava.On kaze da je hteo kao da kupi bmw(LAZE)vec nezna kako da se opere sto su te drkali bez razloga,a ti kada das gas i ako te stignu lepo kazes njemu(PATOSIRAO SAM GAS DA VIDIS KAKO VUCE A SADA SAM STAO SAMO ZATO DA TI KAZEM DA NEMAS PARA DA KUPIS PRAVU MASINU(BMW) PA SE I DALJE VOZI U TUDJIM KOLIMA A NAROD CE DA TI SIPA BENZIN.

Link to post
Share on other sites

zasto da ne kad raspali pajero treba 20 sec do sto a mjesto ulja u amortizerima ima vazduh....i cetri nepismena majmuna koji neznaju da drzeci se za rucke na krovu obadvima rukama jos vise izbacuju auto iz tezista...

ja sam imao susreta sa audijima crnima sa rotacijom od 5€ sa buvljaka... kad je kazaljka izbrojala 3x ogranicenje brzine oni su odustali (a imali su onaj pristup vozenje ljevom trakom pod upaljenom ortacijom) i kad me zaustavila na sam urija regularna sa porjecenim autima na cesti ja stanbem i pitam ''sta se dogodilo'' pocnu da galame na mene......i kazu sta je...ja kazem da sam mislio da su to neki balavci sa rotirkom sa bivljaka i da nisam hteo da im se sklonim sa puta jer imam ruzne snove kad vidim nekog da se lupa ispred mene..... i onu kaze ajd vozi mi cemo reci da nisi ovuda naisao.....ma reci im sta ocem boli me k***c toi voze nepismeni majmuni smotani zaposleni preko stele,i to sto voze i to sto nose na sebi kao i vii vasi auti sam sve kupio ja i napaceni narod.....i nemojte mi vise zakrcivati cestu....

Link to post
Share on other sites

i da dodam da najmanje jednom mjesecno okrenem glavu na drugu stranu kad me prasinari zaustavljaju zbog prekoracenja ogranicenja....imam tu praksu vec 1.5 god i nemam nikavih vise problema,samo da se jos rijesim 2 suđenja koja sam zaradio praksom zaustavljanja....e neces vise.....

Link to post
Share on other sites

Jeste 1,8 ali is to jest 141ks zajedno samnom!Jurio sam se jednom sa policijskim mercedesom 124 e njemu sam pobegao glat,posle me je pronasao na pumpi i samo zamahao prstom doduse mlad momak.

Link to post
Share on other sites

Ta trojica iz Pajera, imaju zajedno 4 razreda srednje skole. Toliko su qrceviti i arogantni da nemam reci. Slicno iskustvo sem pitanja za kupovinu mi se desilo pre par godina u BG. Videli BMW sa NI tablicama i zaustavili pola saobracaja na autokomandi. Prlilaz im je bio " Izadji napolje i ruke na krov...", ali su se malo zajebali, posle su ustuknuli kao pravi kerovi, sa recima " Gospodine izvinite, nismo znali" itd..., sve u svemu sramota, takvo bahato ponasanje treba prijaviti. Misle da su uhvatili Boga za onu stvar, ali ista kad ovlazi moze da sklizne...

Nije problem kada se napravi prekrsaj ili kada te kulturno zaustave, rade svoj posao, ali interventna ... KATASTROFA. Nekada se pitam kako ih za istu biraju, mora da treba da si 2x2, sa isto toliko IQ i razreda osnovne i srednje skole zajedno.

Link to post
Share on other sites

Ja (klinac, sad jos pogotovo u Bmw-u) ne mogu da prodjem a da me ne zaustave. Otkad su ubili onog decka povukli su ih na neko vreme. Sad su ih vratili i poslednjih 5 puta su stvarno bili kulturni jer imaju kameru (ko americki panduri) i sve se snima. Ali jebes ti njegovo persiranje kad me na sred komande pretresa ko krimsona dok svi bulje sta se desava...

Link to post
Share on other sites

...Ali jebes ti njegovo persiranje kad me na sred komande pretresa ko krimsona dok svi bulje sta se desava...

To je ono najgore, ja sam se spasio sto sam rekao da sam vojno lice, pokazao sluzbenu legitimaciju i rekao ako im nesto nije jasno da zovu Vojnu Policiju, jer stvarno bi me bio blam da me pretresaju od glave do pete, a stotinu ljudi gleda (blam do jaja), ali na zalost zakon je na njihovoj strani.

Link to post
Share on other sites

To jeste najgore, mene su pred kucom izvlacili iz auta, keva jadna kad se nije slogirala, pomislila zena ko zna cime se bavim, srasno, idioti... Mogu misliti kako su se komsije radovale :)

Link to post
Share on other sites

Normalan čovek ne može da bude policajac (čast izuzecima). Svako jutro se budiš i ideš na posao da maltretiraš nekog. Daj čoveku vlast pa vidi kakav je.

Link to post
Share on other sites

A osecam kenjatori po kolima okolo kad vide kako pretresaju mene u tresi, air-maxu (pravi sam saban B) ) i Bmw-u kazu da su konacno uhvatili prave kriminalce :) :hi:

Neki su odseceni od realnosti i tripuju se da ovi stvarno rade nesto. Tj i rade oni kad dobiju nalog, ali ovo uterivanje straha nema koristi...

Link to post
Share on other sites

Slicno iskustvo doziveo u Gornjem Milanovcu, baja me isekao sa maricom. Ko si, sta si, sta trazis ovde, otvori gepek,... Sta te boli k. . . c sta cu ja u GM-u, kao da se ne sma kroz Srbiju svojim kolima. A u Valjevu je posebna prica, biraju pandure za interventnu po principu sto veci to bolji, i koji bije jace, svaku noc peglaju klince po gradu.

Link to post
Share on other sites

E da zaboravih jedno isksutvo... Pre 2-3god mene i ortaka zaustavili. On vozio, u Golfu bili. Ovi bili nadrkani maksimalno, skotovi najgori... Posto ima dvoja kola u kuci i motor kod sebe ima 3 saobracajne... Kontrolu smo u zutom Golfu uspesno prosli sa saobracajnom od zelenog Volvoa :)

Link to post
Share on other sites