Recommended Posts

Dobro to je sve stvar ukusa, meni malo otmenije i prijatnije izgleda ovako...sivo je za neku trojku taman ali ovo je lux ljemonzin :worshipbmwts9:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...
  • 1 year later...

koja mu je sada cena u cg?

Link to post
Share on other sites

Sta ide uz kompresor, ko je proizvodjac i koja bi cena bila?

proizvodjac je RK, tuning je radio Evolve

kit je kompletan sa vecim diznama, pumpom, filterima vazduha, interkulerom (Stage 2 je u pitanju, Stage 1 dolazi bez interkulera) i ECU tuningom, daje oko 620 KS na radilici

to je ovaj kit

http://www.m5board.com/vbulletin/m5-e39-group-buy-forum-sponsor-discussion-offerings/204127-rk-autowerks-stage-2-7-5-8psi-intercooled-supercharger-kit.html

a evo kako izgleda ugradnja (moze se zavrsiti u dvoristu za 7-8 sati ko radi prvi put sve je nacrtano i objasnjeno)

mene je kit kostao 9800 USD + transport iz USA(sve je tesko oko 50 kg tako da je i to kostalo dosta) + carina ovamo..uglavnom oko 9000 evra i ne bih ga dao ispod 6 bez cjenkanja, nov je neotvoren i dosta je sto gubim 3 hiljade na njemu(eto ako je ko zainteresovan mogu do BG da ga transportujem)

Link to post
Share on other sites

pa nisam kupio da bih ga prodavao, desilo se nekih stvari u medjuvremenu da sad moram da prodam ili auto ili kompresor...i auto me je izasao 14-15 hiljada(ne racunajuci sve sto sam ulozio u njega) pa eto ga prodajem za 9.500 sta da se radi

Link to post
Share on other sites

ljudi auto je havarisan bio pre 5 6 godina, prodat je 2 dana nakon havarije. Auto je imao hamanovu glavu i 450 konja. Isao je ko nevreme. Sada se najverovatnije vozi, i mislim da se isti taj prodaje za 15 000 eura, nisam siguran 100 %, ali u Srbiji ih nema mnogo i ne bi me cudilo da je to taj. Doduse onaj je napisao da ima 400...

Link to post
Share on other sites