Potrebna pomoc,saveti


Recommended Posts

Hehehe,ma opusteno,meni su ovi komentari mnogo znacili u svakom slucaju. Uglavnom,sabiram utiske do septembra,pa onda lagano na kupovinu,pa sta naleti dobro,uzimam. ;) Hvala puno na opsirnim komentarima. <_<

Link to post
Share on other sites
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prosto,koji god e36 da kupis neces se prevariti to je stvarno dobar auto a ti gledaj da mu das neki licni pecat cime ces ga odvojiti od ostalih na ulici <_<

Link to post
Share on other sites
Prosto,koji god e36 da kupis neces se prevariti to je stvarno dobar auto a ti gledaj da mu das neki licni pecat cime ces ga odvojiti od ostalih na ulici <_<

I bas zato necu da se striktno ogranicavam na jedan motor. Do sada sam video kako sta ide,tako da uzecu bilo sta od 1.6 do 2.0,pa sta bude,samo da nadjem dobrog... ;)

A sto se tice licnog pecata,bice sigurno,nisam neki ljubitelj extremnog izgleda,ali neki umeren styling ce postojati uvek,na bilo kom mom autu. :dance3:

Hehe,evo slika da vidite kako mi je corsica izgledala,bukvalno je bila u raspadnutom stanju pre toga,odradio kompletnu limariju,i onda krenuo na sredjivanje. A BMW ce mi sigurno biti mnogo lepsi. :dance3:

slikcica027.th.jpg

slikcica026.th.jpg

Link to post
Share on other sites
Do sada sam video kako sta ide,tako da uzecu bilo sta od 1.6 do 2.0,pa sta bude,samo da nadjem dobrog...

Bravo, u tome je poenta! Ako već nemaš posebnih potreba i želja ka baš odredjenom motoru, ovo je najracionalniji i najpametniji rezon, kupiti ono što je u najboljem stanju i što najviše vredi uloženog novca.

Vremena imaš dovoljno, automobila isto tako, cene su nikad pristupačnije... Samo redovno prati oglase, budi aktivan, ako treba pogledaj i više desetina automobila pre nego se odlučiš da za neki iskeširaš svoj novac. Samo nemoj da žuriš i naići ćeš na onog pravog. A takav te neće izneveriti, koji god motor da ima pod haubom... <_<

Link to post
Share on other sites
... ako treba pogledaj i više desetina automobila pre nego se odlučiš da za neki iskeširaš svoj novac. Samo nemoj da žuriš i naići ćeš na onog pravog. A takav te neće izneveriti, koji god motor da ima pod haubom... <_<

mislim da je ova poruka perfektna....a i coveku uliva samopouzdanje ;)

Link to post
Share on other sites