UHODITE SVOG MEHANICARA


Recommended Posts

Skroz na mestu za ekskluzivne automobile. Vlasnici i onako preskupo placaju sve usluge. Moraju da smisle nesto da im titraju malo. Naravno da to nema veze sa ovim obicnim krsevima.

Link to post
Share on other sites

Mislim da je ovo skroz na mestu. Ja moj auto kad je kod majstora ne ispustam iz vida pa i da je jugo u pitanju. Mom badzi popravljali nesto oko menjaca i poluosovina (ne secam se tacno sta) na citroenu XM. Da bi mu posle dva dana ispala poluosovina zajedno sa sve tocjom u voznju. Srecom nije ispao tocak skroz vec samo upao u krilo tako da nije mnogo izgubio kontrolu a i srecom nije isao brzo inace ko zna sta bi bilo. A majmun koji je to redio pravio se tosa da nije njegova krivica dok ga badza nije uhvatio za grkljn. Onda je sve popravio o njegovom trosku.

Pa vidite kome treba davati mezimca i dali ga treba ostavljati nasamo sa njima. Ja mog ne ostavljam ni u ludilu.

Link to post
Share on other sites

Verovatno ste odgledali i snimak,svaka cast onome sto je postavio skrivenu kameru neka se zna kakve sve barabe voze kola koja ostave vlasnici u servisu.

Link to post
Share on other sites

pa da jos da mu upregnu i uzde i sve ce biti kako treba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nekazem da netreba voditi racuna de teras auto ali nadji jednog majstora a ne ko vecina kod sto majstora i na kraju svi idijoto a ja pametan manit me te price

imas jednog majstora koji ti zna auto i gotova stvar!!!!!!!!!!

a ne ajde da jasemo i majstora kad zena ili devojka neda! :prankster2: :( :) :) :( :( :D :D :D :D :D :D :D :D

i ovako im zabranjenjo da jedu,piju vode,puse imaju pauzu i jos musterija jase eheheeh

neodobravam ajcenje musterijinih koal i voznju izvan servisne ograde ali sto je previse previse je kome to odgovara

ponavljam prirucnik po alat u prodavnicu i neka bude svoj majstor !!!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

Ja najvise mrzim limare :(

Lik koji mi je menjao pragove ladno nije na jednoj strani zasrafio za prag onaj donji nosac sto ide ispod mosta,

tako da se most drzao samo na gornjem osloncu..

Sto je najgore ni ja to nisam snimio i tako sam vozio skoro dve godine , dok ga nisam pre jedno par nedelja stisnuo,

hvala bogu ispred zgrade, i iscupao celu levu stranu mosta... :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Onaj lik je ocito test vozac a ne serviser.. Strasno.. Sta njega boli da li taj auto moze 200 da razvije ko nista.. Znaci uzas..

Link to post
Share on other sites

Sto samo po majstorima?Meni je skoro stranka isla u ams u ruzveltovoj da meri debljinu laka na mojim radovima iako ima fabricku garanciju i na popravljene delove.

Link to post
Share on other sites