kupovina automobila iz NP


Recommended Posts

kupio bih automobil iz NP pa me zanima da li to sve ide normalno odnosno da li cu imati nekih problema pri prevodu na bg table ili nesto tome slicno, neka vasa misljenja i zapazanja

Link to post
Share on other sites
kupio bih automobil iz NP pa me zanima da li to sve ide normalno odnosno da li cu imati nekih problema pri prevodu na bg table ili nesto tome slicno, neka vasa misljenja i zapazanja

Druze gde ti zivis,jel u Srbiji. A gde je Novi Pazar...? Jel u Srbiji?

Link to post
Share on other sites

ma gledam da kupim neki automobil na NP table pa sam cuo razne price da ih je dosta neregulare da se voze samo po pazaru i te price, pa ono cisto pitam kako to ide

Link to post
Share on other sites
ma gledam da kupim neki automobil na NP table pa sam cuo razne price da ih je dosta neregulare da se voze samo po pazaru i te price, pa ono cisto pitam kako to ide

a sta ti se desilo sa kockom sto sklapas?

Link to post
Share on other sites
Pa proveri ga, i ako je iz Sapca ne mora da znaci da je prekucan :prankster2:

Hahahahhhhahah,da li si ti svestan kakav si sad vic provali... Ma nije uopste,u Sapcu klincu kad se rodi prvo daju da vezba kucanje brojeva na autu...xxaxaxaxa

Link to post
Share on other sites

Ako si corav falsha ti mogu uvaliti i u Svajcarskoj..............,imas oci proveri brojeve sasije,slaze li se sa originalom,na koga se vodi,moze li se preregistvovati(ovo je najvaznije)i gomilu slicnih stvari,ako je novije to sto trazis da ti ima tri kljuca a ako je neki starac e30,34,36 onda je vrlo verovatno sto mi kazemo obandat(prekucan)!!Ako dolazis onda mi se javi 90% ti mogu proveriti auto a ostalih 10 % u policiju.

Link to post
Share on other sites