Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eeee ako su ti celave gume tesko da mozes da me dobijes kad je ubrzanje u pitanju, ja imam odlicne gume, jos planiram da stavim zimske jer je vec pocelo lose vreme a tad tek neces imati sanse... :lol: :blum3:

Link to post
Share on other sites

Pa i moj M10 potpisuje kad ubacim u 2 ... :lol:

Ja ne smem da se kladim ali mislim da je ovom motoru sto je u mom bmw-u nesto radjeno jer ide mnogo bolje od bilo kog auta 1.8 a bogami vozio sam i corrada 2.0 i koliko se secam nije ovako isao... :e30: :worshipbmwts9:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Jesu ali ne znam cene jer sam ih dobio uz auto zajedno sa felnama celicnim... :lol:

Treba mi mali savet, imam zelju da dovedem auto do perfekcije ali sve vise i vise pocinje da mi ide na k... to sto su mi sedista pocepana, hocu to da sredim ali me interesuje koje presvlake da trazim za ova sedista ili koliko moze da me kosta tapaciranje sedista u neki isti ili slican materijal, nikako nisam za kozu ili eko kozu... Hvala...

19138403_th.jpg

19138402_th.jpg

19138401_th.jpg

19138395_th.jpg

I evo jedne slike sadasnjeg izgleda auta, skinuo sam m tech branik jer sam imao problema sa njim kad silazim sa ivicnjaka, jednom sam zakacio i ispao je iz lezista sa desne strane, i kad sam skinuo branik da to vratim na svoje mesto resio sam da ga ipak skinem i ostavim ga u garazi preko zime cisto da ne bih skupljao sneg kad napada :lol: Uskoro uzimam pragove m tech 1 pa cu ih farbati zajedno sa prednjim nastavnom i na prolece cu da kompletiram benkulu...

19138383_th.jpg

Link to post
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: Xaxaxa i meni je skupo ja mislim da za jos toliko mogu da istapaciram sedista da budu kao nova... Mada ako je to dobro i ako je mnogo bolje od presvlaka onih sa bubanj potoka onda se i isplati... :D

Link to post
Share on other sites

Treba mi jedna informacija, posto ne znam gde da postavim pitanje odlucio sam da stavim u svoju garazu... :D

Gde mogu da nadjem sajtne za e30, koliko kostaju i da li ima uopste da se kupe??? Prekosutra uterujem auto u garazu, radim limariju zamenicu mu sajtne uradicu ojacanje iznutra, sa suvozaceve strane ima parce jedno koje je trulo i koje treba da se uradi, skinucu krila i pokrpicu sve sto ima, ne znam sta me ceka, i sve cu lepo da zastitim pred zimu :dance3: Pa me unteresuje da li ima gde da ih kupim ili mi ne gine pravljenje kao na bivsem kadettu... :)

Link to post
Share on other sites