Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa za razliku od 316, 318, 320, 323, 324td ima bolje ubrzanje B) to je poenta a motor je ipak 4cly 1.8 sto se tice modifikacija nije nista radjeno sem izduva, na forumu pise da ide do 100 za nesto manje od 10sek sto mislim da svaki is moze da izvuce mnogo bolje, ja sam zadovoljan sa mojih 8sek :D

Link to post
Share on other sites

Pa neznam ja gde su konji ali na snimku se vidi da su svi na broju :angry: i inace nije 9.3 nema sanse ja sam merio sa stopericom na tel i ide tacno za 8sek mozda se nevidi dobro na snimku, ali krenuo sam kada je bilo 8sek na snimku a doso do 100 kada je bilo 16 ;)

Link to post
Share on other sites

Pa jbg-a to je za mene najpreciznije nemam bolje... :mellow: a sto se samog is :e30: tice jako je dobar i lep za voznju, jedino mozda motor M42 nije toliko dugotrajan kao ostali zato sto je optereceniji, ali kad to kazem mislim da prelazi 300.000km bez problema :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Pa jbg-a to je za mene najpreciznije nemam bolje... :mellow: a sto se samog is :e30: tice jako je dobar i lep za voznju, jedino mozda motor M42 nije toliko dugotrajan kao ostali zato sto je optereceniji, ali kad to kazem mislim da prelazi 300.000km bez problema :rolleyes:

Kao sto je neko vec rekao, merenje stopericom je nepouzdano, a drugo brzinomer laze bar 10kmh tako da nije 8, ali ide sasvim ok.

Link to post
Share on other sites

a drugo brzinomer laze bar 10kmh tako da nije 8, ali ide sasvim ok.

da,i to sam zaboravio....meni na kockicu sa std. felnama i gumama laze 6-7km 100km/h

svaki brzinomer laze,neki vise neki manje!

Link to post
Share on other sites

Decko vas jase a vi ne provaljujete... hahaha hahahaha hahaha hahahaha hahahaha

@Lemi

Pitaj Dekija Zemunca (2.7) kako ide pravi IS... ;)

Link to post
Share on other sites

Pa za razliku od 316, 318, 320, 323, 324td ima bolje ubrzanje B) to je poenta a motor je ipak 4cly 1.8 sto se tice modifikacija nije nista radjeno sem izduva, na forumu pise da ide do 100 za nesto manje od 10sek sto mislim da svaki is moze da izvuce mnogo bolje, ja sam zadovoljan sa mojih 8sek :D

hahahahahahahaha, ide mozda ko 320 ali ko 323 nece moci ove noci

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.