Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

IS je vozljiviji od bilo koje M20 kocke po kratkim krivinama i brdskim cestama bas radi rasporeda tezine.. i to je zivahan motor koji se rado vrti u obrtaje i ide sasvim solidno za svoju snagu.. a to sta je kod nas na balkanu vecina IS kockica ubijena losim odrzavanjem to je druga prica..

a da ga 325 jede za dorucak to je istina ali i da u ganjanju 325 vs IS u sestaku treba puno vise iskustva po krivinama nego sa IS jer rado pobjegne guza kad su sestorica ispred :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja sam barem moj odrzavao kako treba od kako sam ga uzeo a i predhodni vlasnik je... sad sam mu bas uradio red servis i cistio dizne da ga malo osvezim  :rolleyes:

haha, dzaba si ga ti odrzavao kako treba, ako prethodni vlasnici nisu poslednjih 20 godina ;)

Link to post
Share on other sites

ahahaha al se ja pokida od smijeha kad se onaj dreknu TO JE TO STOTKA ZA 7,5 sec.....ja pojacao zvucnike ko budala....umalo ih lik ne pocjepa ko krmaca masnu krpu kad se prodero....

ahaha ja naevjerujem...

Slusaj drug idi prodaji muda pod bubrege negdje drugdje,ti si dosao mešu elitu ovdje koja zna kako koji auto dise.

IS da ide za 7,5 sec...majstore pa ti jedes za dorucak cak i 2,5 sa 170ks.....jer ni on ne ide ispod 8....

za tvoj info imao sam i IS i 2,3 i 2,3 i 2,5 i 1,6 IMAO...ne samo vozio tako..... DEÄŒKO OLADI......

ili nađi ravnicu a ne nizbrdicu ili kalibrisi brzinomjer.....

BTW evo kako je isao moj 318ti koji je tezinom tu negdje kao i kockica s tim da on ima DISA usis (izgooglaj da ti ne objasnjavam)

znaci...ide,onako kako treba da ide.....

a evo ti fabricki podaci o toj tvojoj kasici prasici...

Engine : I 4

Engine Code : M42B18

Fuel : Petrol

Fuel System : Bosch Motronic DME

Engine Alignment : Longitudinal

Drive : RWD

Displacement : 1796 cm3

Bore x Stroke : 84 x 81 mm

Type : 16 Valves

Aspiration : N/A

Compression Ratio : 10

Output : 136 cv (100 kW) @ 6000 rpm

Torque : 172 Nm (126 lb.ft) @ 4600 rpm

Gearbox : 5 speed Manual

Wheelbase : 257 cm

Length : 432 cm

Width : 164 cm

Height : 138 cm

Cx : 0.35

Front Brakes : Vented Discs (260 mm)

Rear Brakes : Discs (258 mm)

Front Tyres : 195/65 R14

Rear Tyres : 195/65 R14

Kerb Weight : 1125 kg

Weight/Output Ratio : 8.27 kg/cv

Front Suspension : Double joint spring strut(McPherson) axle

Rear Suspension : Semi-trailing arms minibloc coil springs

Top Speed : 202 km/h (125 Mph)

0 to 100 km/h : 9.9 s

0 to 400m (1/4 mile) : - s

0 to 1000m : - s

Fuel Consumption* : 7.5L / 6.7L / 9.7L / 8.5L (27 mpg)

Range : 647 km

Fuel Tank : 55 L

Trunk : 425 L

CO2 emissions : 198 g/Km

Car Insurance Rate :

Price When New : $US -

i sta ti znaci ono u podnaslovu 137+KS...znaci ima vise ali niko ne zna koliko CCCCCCCCC

ajd zdra'o....

Link to post
Share on other sites

sto nije sad kod mene da ga niz neki zid pustim u slobodan pad da vidis kako ide za 4 sec do 100.....

njegova prica ne bi prosla ni na forumu kucnih ljubimaca kamoli na jednom BMW forumu punog elite.....

izvinjavam se sto sam bolno iskren kao i obicno.

Link to post
Share on other sites

odrzi rec, zapali ga i sve ce ti biti oprosteno.

inace + pored necega oznacava da je taj broj minimalan a da ima, toga necega, i vise. kao kad oces da masiras majmuna pa odes na redtube i tamo ti pise 18+. znaci, moras imati minimum 18 godina a nema veze ako imas i vise.

ako imas vise onda to znaci da ne mozes ni vola da ubodes.

Link to post
Share on other sites

sad ti mene ubjeđujes da je crno bijelo....

jel 18+ znaci da je dozvoljeno samo i tacno za one sa 18god ili za one sa vise od 18...

...i jesam za tebe strucnjak...i netrebam tvoj respect....i treba da se pokrijes po usima

LP

Link to post
Share on other sites

Ocigledno nisi vozio IS!

Jesam ali e36.

Dok sam vozio 320 e30 trkao sam se sa 318is e30 i jedva da mi pobegne, e sad da li taj IS nije isao kako treba ne znam :)

Link to post
Share on other sites

@kick

Ili nije dobro isao ili je do vozaca! :)

Godinu i kusur dana sam vozio 325i ( neki znaju kakakv i jos se prica kako je isao ) i sad godinu dana vozim 318 is, mada je vecini smesno poredjenje ta dva auta..., verujte mi, razlika je minimalna, oba imaju svoje prednosti i mane ali sem zvuka meni je IS bolje legao, istina je da mu fali momenta i da ako hoce da se baca u drift ili forsira, trazi da se gadjaju visoki obrtaji, ali je prepun zivota i radosti! ;)

Ovo nije neki optimisticki subjektivni osecaj jel sam radio i merenja.., u pitanju su desetinke, ne sekunde!

A ono sto je vecini populacije naj vaznije..., daleko, daleko, daleko....manja potrosnja a i registracija! ;)

Link to post
Share on other sites

Sad se sam zakopao! :)

@IS

Nemoj da si previse optimistican zbog mog teksta, da je viska novca uvek bih pre vozio 2.5 ali kako stvari stoje i kako se zakoni konstantno namecu i nadopunjuju...., vecina nas ce preci na 3 cilindra i suvu komercijalu!!!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.