Recommended Posts

Imam bmw 316 m10 motor i danas na otpadu naletim na 320 m20 motor sa klimom! Lik sto radi na otpadu kaze da je to aftermarket klima i da moze bez problema da se ugradi i kod mene! Otvor za duvanje je iznad pepeljare a na kraju poluga ima samo jedno dugme na kome je pahulja a ja sam uvek vidjao dva jedno pahulja i drugo izmena vazduha! E sad da li se neko susretao sa tim i da li zna da li to stvarno moze da se stavi kod mene! A da i cena je povoljna 100eura sve tj, kompresor, cevi, itd...

Link to post
Share on other sites

Konzola jeste od kockine klime a ta maska rebrasta je zvucnik od hendsfrija koliko znam, tako da ako je ovo slika te kocke sa koje hoces klimu, klima je verovatno fabricka. Mislim da je najbolje da pitas Klinika on ce ti tacno reci da li to moze ili ne.

Link to post
Share on other sites

Mene zanima kako mogu da izbacim klimu sa auta i kompresor a da stavim kao kod yuga grejanje i hladjenje meni to treba,treba da vrsim kompletne prepravke automobila pa mi to smeta,mislim moracu da pravim instrument tablu od metala jer onu pvc skidam skidam tapacirunge samo na auto ostaje go lim,posle oblazem kozom

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Mene zanima kako mogu da izbacim klimu sa auta i kompresor a da stavim kao kod yuga grejanje i hladjenje meni to treba,treba da vrsim kompletne prepravke automobila pa mi to smeta,mislim moracu da pravim instrument tablu od metala jer onu pvc skidam skidam tapacirunge samo na auto ostaje go lim,posle oblazem kozom

Pa kupi juga,manje sexa!!

Link to post
Share on other sites