Slike raznih BMW-ova


Recommended Posts

  • Replies 918
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo malo slikica josh od dva MONSTRUMA jedan je M3 a drugi golf II 16v turbo syncro ( znam da volimo bimere ali kako je ovo auto brzo nenormalno . vozi klasu 12.6 bez NOS a trenutno idu nova turbina i kovani klipovi klipnjce dizne nova elektronika sve i NOS trebao bi da bude medju brzim na balkanu pa bi bio grijeh da ga ne predstavim )

normal_476f1ea0c808e.jpeg

normal_476f1e928d5b7.jpeg

normal_476f1e79d4723.jpeg

a ovo je taj brutalni 4 cilindras ufff......

normal_476f1eb3a1577.jpeg

Link to post
Share on other sites

trenutno imam samo te neidem u zadnje vrijeme na okupljanja jer mi je motor u k... a nadam se za bozic novom digitalcu pa ce biti slika :)

uffff... kakvi fini autica ima po mom susjedstvu samo da to sve poslikam :lol:

Link to post
Share on other sites

Ej Gadafi ko ti kaze da je ovo ALPINA b10 biturbo hteo je debelo da te zajebe,bolje uzimaj Å¡esticu :)

Link to post
Share on other sites

Da nije ovaj Golf bio u Srbiji tj. u Beogradu pre vise godina???

nije auto je kompetno sastavljeno i radjeno kod nas bio je srot pre 3 godine momak poceo da ga sastavlja i mislim da je avion napravio

Link to post
Share on other sites

a gledala se i alpinica B10 3.5 Bi-Turbo :angry: te noci nisam spavao ni tren mucilo me pitanje alpina ili csi ,alpina ili csi ,alpina ili csi ,alpina ili csi ,alpina ili csi ,alpina ili csi ,csi ili alpina....

alpina-1.jpg

alpinaa.jpg

alpinaaaa.jpg

ovo nije biturbo a ni turbo,obican 3.5

Link to post
Share on other sites

Ej Gadafi ko ti kaze da je ovo ALPINA b10 biturbo hteo je debelo da te zajebe,bolje uzimaj Å¡esticu :preved:

vidi se ko je pravi maher :prankster2: dugo je trebalo da neko primeti :P evo ispravljam se pogresnu slikicu sam ubacio :preved:

1636336pq3tm.jpg

sisusta.jpg

inace mislim da ih je proizvedeno oko 500 komada .ova je imala br.17 na onoj plocici kod menjaca

ova ima 380 hp (standardna je 360)

5.0 s od 0 do 100

naprica mi isto neku pricu prodavac da je bila u posedu alpinine fabrike za razvoj ... inace je skenjan nesto zaboravio sam ..ali mi se cinio kao dobra investicija koja bi se kasnije isplatila :)

ne, ovaj hamann vozi momak iz podgorice, znam se licno sa njim, on ga je kupio u njemackoj i on ga je doveo ovamo...

ovaj haman ima neki video zapis dajte kacite :)

Link to post
Share on other sites

da imam ovo auto mogao bi samo reci sta bi mu radio dok svira radio :prankster2:

p.s.zar nije mogao sa tim autom par zescih snimaka napraviti :preved:

Link to post
Share on other sites