Recommended Posts

Da li se nekom desilo da prozori sami od sebe nece da se zatvore???? dodju na cm do kraja i tu stanu?? sami od sebe?? prvo su poceli ponekad e sad su stali totalno! otvaraju ali nece do kraja da zatvore... da se razumemo prednji elektro na E 34!!

uz to i brave... ja otkljucam on sam zakljuca... i tako ja iz treceg eventualno cetvrtog puta otvorim centralu...

da li iko ima ideju???

hvala unapred.. :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

:help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:

Link to post
Share on other sites

Ja sam imao taj problem kada mi je bio nakvasen alarm, fabricki koji je isao uz e34 u haubi mu je bila centralna jedinica. Sam je sve to radio kao i tebi, cak je i siber mucio :prankster2: Da poludis.. Kada ga kljucem u bravi alarma deaktiviram, sve je bilo ok.. Tada sam ga rasturio, osusio i vratio nazad, medjutim izgorelo je nesto u njemu i zamenio sam ga...

Link to post
Share on other sites

Ja sam imao taj problem kada mi je bio nakvasen alarm, fabricki koji je isao uz e34 u haubi mu je bila centralna jedinica. Sam je sve to radio kao i tebi, cak je i siber mucio :prankster2: Da poludis.. Kada ga kljucem u bravi alarma deaktiviram, sve je bilo ok.. Tada sam ga rasturio, osusio i vratio nazad, medjutim izgorelo je nesto u njemu i zamenio sam ga...

al ja nemam alarm :( :( :( :( :blink: :blink: :blink: :blink:

bar ne zadnjih 10 godina..... koliko je auto kod mene....

Link to post
Share on other sites

Pogledaj mikroprekidace ispod tapacira, oni su verovatno krivac za to sto ti se desava, a sistem je tako napravljen da kada zakljucas kola, ukoliko nije sve u redu, on se otkljuca i time ti signalizira da nesto nije ok, pa se onda tek iz drugog puta zakljuca.

Link to post
Share on other sites

Proveri osigurace ispod zadnjeg sedista i na desnom kosu imas osigurac od 30a,kod mene je bas taj osigurac bio problem i nisam mogao da podignem stakla i da zakljucam auto,a i te senzore u vratima sto rece neko.

Link to post
Share on other sites

ee ovako...

problem privremeno resen..

ispod zadnjeg sedista sve ok. ali mikroprekidaci u vozacevim vratima zezaju...

nesto nije kako valja.

prilikom skidanja i namestanja dzeka za mikro prekidace.. proradi sve! ali pri prvom zakljucavanju i otkljucavanju sve se vrati na staro....

tako da za sad sve stoji na closed . a sutra idem u potragu za mikroprekidacima posle detaljnog rasklapanja bravee....

:rolleyes: :rolleyes:

najzad mogu na pranje!!! :pleasantry: :pleasantry: :dance3:

Thanks 777.boban , hermes!! :drinks:

Link to post
Share on other sites