Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

po slikama prednji rubovi igledaju sasvim korektno. video sam uzivo drugi kabrio koji je boban radio, prosirenja takodje... ne farbana. ne gitovana. ono izgleda sasvim kulturno i korektno. nije da ja sad nesto branim bobana, meni je radio par puta kola, drugaru mom... ja nikad nisam imao nikakvih problema. i sasvim sam zadovoljan uradjenim poslom.

po slici se vidi da zadnji rubovi nisu okrugli vec nekako elipsasti... al po meni musterija je trebala da kaze ovo nije kako valja, prepravi tako i tako. to je moje misljenje...

Link to post
Share on other sites

Nemoj te se pljuvati i prozivati...Ipak ovo nije mesto za to...

Imate telefone pa se zovite... Ako i to ne resi problem uvek postoji saketanje!

A i vas dvoje nedotice nikako ovaj auto... Ne kapiram sta imate da lupetate i blatite coveka!

U svoj ovoj prici je BMW najbitniji i svi smo mi tu zbog BMW-a i medjusobne pomoci a ne radi medjusobnog podjebavanja i prozivanja

Nije tesko biti fin! :P :)

Link to post
Share on other sites

Stvarno bi bilo lepo da Boban napise zasto su ova krila ovakva,

sumnjam da nije mogao to da odradi kako treba, ili je mislio da treba ovako,

da razjasnimo u cemu je problem ;)

da ti ja odgovorim a da vidim da li ce on imati da kaze sta pametnije jer bi rekao gluposti koje cu sad ja reci

1. nikad nije on kriv vec je neko drugi (opste poznata osovina kod takvih ljudi)

2. kriva je felna jer je imao samo jednu od 8j a kao sto znate prednje su 8j a zadnje su 9j, sto je apsurd, a zasto je apsurd evo>

3.e ako su felne opravdanje za ovakav rub nema opravdanja, jer ne postoji, vec je rec o neznanju, nestrucnosti, itd..

4. da kzemo da su sve felne bile tu, opet je nejasno kako je prednja leva strana uza od desne za nekih 6mm a zadnja desna sira od leve za neverovatnih 11mm

zakljucak: neko nezna da koristi metar ili nezna da cita brojeve sto se uci u osnovnoj skoli a sad pitanj da li je bio na tom casu, a o samo majstorluku je glupo govoriti sve se vidi, oci se ne mogu prevariti...

Link to post
Share on other sites