Recommended Posts

Pazi..., ja sam Bobana video jednom u zivotu, cuo se par puta telefonom i to je sve, nemam nista protiv coveka, niti imam razloga da ga kudim niti da ga hvalim a kamo li da ga reklamiram, tako da nisam mislio na njega, to budi siguran, mada ova tema nije o Bobanu, rekao si svoje svi su procitali i idemo dalje...

Kada meni Boban ili neko bude radio auto i ako ne budem zadovoljan za nesto sto je garantovao, ja cu da mu vratim auto i da mu kazem uradi ponovo, nisam zadovoljan i to nije to sto si rekao, ako covek ne bude hteo da uradi, onda cu da ga polomim ili da ga tuzim ( uvek imaju te dve opcije, preporucujem drugu ) i to je to..., necu da se mlatim po tastaturi i da kacim slike!

ok zato sam ja i pitao na koga mislis, a kad je vlada napisao boban ti nisi negirao... nije ni bitno, a sta bi uradio ako covek hoce da ti popravi ali ne ume, odnosno ti mu pokazes njegov rad a on kaze da je to dobro tako? druga stvar, nije misic postavio te slike nego vlada a da nije vlada ja bi a to nema veze sa misicem nego sa time da majstor ima reputaciju koju je stekao samo pomocu slika koje su slikane iz uglova iz kojih to izgleda odlicno...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kao da pricamo o Slobodanu Milosevicu ,Mas pokretu i teoriji zavere, on je namerno slikao fotke, iz tih uglova, da bi to izgledalo do mOOda....

Alo..., to je samo Boban Alpinac, limar, mozda je njemu to odlicno, kriterijumi su nam razliciti???

Nemoj da mi kvaris moj utisak o tebi..., batali baljezgarje, idemo dalje, vidi da li imas ono sto sam napisao u oglasima, to mi vise znaci nego ova prica!

Link to post
Share on other sites

Kao da pricamo o Slobodanu Milosevicu ,Mas pokretu i teoriji zavere, on je namerno slikao fotke, iz tih uglova, da bi to izgledalo do mOOda....

Alo..., to je samo Boban Alpinac, limar, mozda je njemu to odlicno, kriterijumi su nam razliciti???

Nemoj da mi kvaris moj utisak o tebi..., batali baljezgarje, idemo dalje, vidi da li imas ono sto sam napisao u oglasima, to mi vise znaci nego ova prica!

setice se ove teme svi kad tad... videces.

nemam to sto si napisao u oglasima, a ja sam poznat po tome da me ne interesuje ni truncica toga kakav utisak imaju ljudi o meni, kome ne odgovaram neka fura dalje... ;)

Link to post
Share on other sites

I ja sam poznat po tome da me zabole za vasa spletkarenja, da li je Boban zajebao Misica ili Vladu, ili je Misic zajebao sve ili si ti ljut sto je Boban zajebao Misica a opet Misic tebe..., savrseno me zabole dOOpe... :)

Verovatno te zato i zabole sta ljudi misle o tebi?

Nastavite tako a ja furam dalje, da slucajno ne bi upao u ekipu! ;)

@325ix

A ti LGBT-ovski spijunu, ne snimaj i ne upadaj tako kvarno u diskusiju!!! :P

EEEE SAD NEK NEKO POBRISE SVE OVE PLJUVOTINE DA NAM SE POSETIOCI NE SMEJU SEOSKIM TRACEVIMA

Ja se odjavljujem!

Link to post
Share on other sites

gde ovakve teme da prodju bez mene, ne bih to nikada sebi oprostio. a i shvatih da smo brat mirko i ja jako slicni. :D

a ovo lgbt ti nije trebalo.... sad ces da vidis. prosledjujem peri i kilsonu tvoju dilemu oko doline sponzorusa i odabira auta. dobre sale nikad dosta :D

Link to post
Share on other sites

cena prava sitnica......... :blink: :huh: :lol: pa za te pare ima i kalup da napravim i 8 otiska :pleasantry:

ma napravicemo nesto,mozda ne bas oridjindji ali bice to lepo,moj plasticar vec ima vizije ko oni dzanga banga :dance3: ona dva ludaka to jest

:pleasantry:
Link to post
Share on other sites

I ja sam poznat po tome da me zabole za vasa spletkarenja, da li je Boban zajebao Misica ili Vladu, ili je Misic zajebao sve ili si ti ljut sto je Boban zajebao Misica a opet Misic tebe..., savrseno me zabole dOOpe... :)

Verovatno te zato i zabole sta ljudi misle o tebi?

Nastavite tako a ja furam dalje, da slucajno ne bi upao u ekipu! ;)

EEEE SAD NEK NEKO POBRISE SVE OVE PLJUVOTINE DA NAM SE POSETIOCI NE SMEJU SEOSKIM TRACEVIMA

istina boli a ja pricam samo istinu, zato nek misle sta god hoce... i mene zabole ko je koga zajebao u toj prici ali ne volim kad neko laze kako je ovo ili ono super a nije tako...

pa da nek se obrise tema da se ne vidi kako se lako zaradi 800e za djubre sa prevarama preko interneta...

Link to post
Share on other sites

Mozda svratim, zena me bojkotuje, tako da cu verovatno i ja na sis... hahah ;)

@325ix

Peri moze opusteno, on je fenser od uvek..., a moze i Lakiju, kao da si znao, evo sad mi preko telefona rece da razmislja o e36, kao veliki izbor guma i felni. . . hahaha :P

Link to post
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lepo sam se nasmejo ovome i bas mi je drago sto me pljuju dvoja velikih majstora !!!

niej bitno nastavite meni nesmeta pogotovo od Mirka,Vlada je manje bitan lik

HVALA VAM OBOJICI !!

Link to post
Share on other sites

ja da sam na tvom mestu se ne bih smejao a evo i slika :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

19475322415092344596517.jpg

Uploaded with ImageShack.us

na ovoj se vec vidi da ce ispasti lose

19475322415102344596517.jpg

Uploaded with ImageShack.us

NISAM ZNAO DA SE RUBOVI CRTAJU SLOBODNOM RUKOMM, A JOS AKO ONA DRHTI ccccc

19475322419897344596517.jpg

Uploaded with ImageShack.us

finalni produkt--- levi

22575347860832344596517.jpg

Uploaded with ImageShack.us

finalni produkt--- desni

dsc04280.jpg

Uploaded with ImageShack.us

i ova za krajjjjjj

24060351766132344596517.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites