Najbolji uslovi za BMW ljubimca


Recommended Posts

ja sam moju kocku ovu sa slike NAZALOST prodao pre par meseci, srce me boli ali se moralo, kredit za kucu, skup zivot, tek sam sada video koliko je ovo skup sport ako hoces da auto iole pristojno odrzavas, cak iako je to i stariji bmw, kada cu kupiti sledecu benku neznam ali sam shvatio da treba malo razmisljati i glavom a ne samo srcem. Sto bi rekla ona narodna....ispruzi se koliko si dug...

Moja kocka je sestak, samo jedan primer koji svi znate: 6 cilindara x 6 svecica po 650 do 750 kinti = oko 4000rsd, samo jedan od mnogih primera a plate su nam u proseku oko 35-40000rsd, hteli mi to da priynamo ili ne, debelo mi odvajamo za nase ljubimce a to znaju nasi ukucani samo sto to drze u sebi ;)

Link to post
Share on other sites

Ljudi, ja sam pre BMW-a vozio Clio 1.5Dci 2003 i nije mi se davalo npr 160 EUR za set kvacila ni u ludilu, a sad to potrosim za servis i drago mi sto znam da su svi filteri i ulje taze u autu. Ovim necu da kazem da mi je tako lako da pljunem 160 + ruke na servis ali ko voli BMW, on stvarno :worshipbmwts9:

Link to post
Share on other sites