Najbolji uslovi za BMW ljubimca


Recommended Posts

obojica ste u pravu, iz mikijevih usta u bozije usi, do pre tri godine nisam imao garazu, sad imam i verujte mi to je SPAS za auto, leti u hladovini, ne przi se na suncu, zimi nije na vlaznom, nema ujutro struganja leda sa soferke itd itd!!!

Link to post
Share on other sites

Najbolji uslovi za BMW su primanja od 2000 mesecno,ovo je uslov za manja primanja :)

A kolko ti primas mesecno? Em Karic em sa Dedinja a vozis 520i doduse meni omiljena serija bmw-a (e34). Nije to to... Ja radim kao vatrogasac-spasioc 29.000 mesecno,odvajam od usta za moj auto posto sam ludjak za bmw i naravno da ga vise cenim,a i mislim da i normalni ljudi,ljudi normalnog razmisljanja isto cene vise taj moj auto nego na primer od nekog popisanka, sto mu je tata kad se rodio vec gurnuo milion evra pod jastuk pa vozi M6 Gpower i kad mu crkne samo kod ovlascenog servisa opusteno. Niti ga voli niti ga pazi niti se razume u njega ni zero. Ne zna ni sta je bmw a vozi ga posto je od svih cuo da je bengula ipak bengula. E TAKVI zaradjuju 2000e mesecno ili ni ne zaradjuju. Ne zna verovatno ni koje gorivo trosi nego onaj na pupmi prepozna. U tome nije car. MAlo si si me uvredio sa tim 2000e mesecno al dobro mozda nisi imao losu nameru.

Link to post
Share on other sites

Ko kaze da ljudi koji imaju para ne vole svoja kola?? Ja bas znam par likova koji imaju bas dobru lovu i voze ono sto vole i to cene! Sad sto teraju u ovlasceni servis a ne vezu zicom branik kad visi ne mora da znaci da ne vole svoj automobil vec bas suprotno

Link to post
Share on other sites

Ko kaze da ljudi koji imaju para ne vole svoja kola?? Ja bas znam par likova koji imaju bas dobru lovu i voze ono sto vole i to cene! Sad sto teraju u ovlasceni servis a ne vezu zicom branik kad visi ne mora da znaci da ne vole svoj automobil vec bas suprotno

Bukvalno si me shvatio al dobro nebitno...

Link to post
Share on other sites

Miki s38 ti je rekao koji su najbolji uslovi za Bmw-a, a sad to što on zaradjuje 29.000 dnevno i to što obožava svoj auto pa neće da kupi mladji, e to je ljubav prema Bmw-u.

Link to post
Share on other sites

Pa dobro nisam bas student ali sam apsolvent... :pleasantry: (ne lozite se)

A ovaj student radi vec dugo, dugo, dugo... A ko radi ne boji se gladi :rolleyes: tako su bar mene ucili...

Link to post
Share on other sites

Miki s38 ti je rekao koji su najbolji uslovi za Bmw-a, a sad to što on zaradjuje 29.000 dnevno i to što obožava svoj auto pa neće da kupi mladji, e to je ljubav prema Bmw-u.

JA bi se stideo da zaradjujem (primer) 29K dnevno. Tacnije to nije zarada to je uzas. Ni premijer ne zaradjuje (primer) 29K dnevno... Postenim radom se ne moze tolko zaraditi dnevno. A ima i ona prica za prvi milion me ne pitaj pa sad posteno 29K dnevno..

Link to post
Share on other sites

A kolko ti primas mesecno? Em Karic em sa Dedinja a vozis 520i doduse meni omiljena serija bmw-a (e34). Nije to to... Ja radim kao vatrogasac-spasioc 29.000 mesecno,odvajam od usta za moj auto posto sam ludjak za bmw i naravno da ga vise cenim,a i mislim da i normalni ljudi,ljudi normalnog razmisljanja isto cene vise taj moj auto nego na primer od nekog popisanka, sto mu je tata kad se rodio vec gurnuo milion evra pod jastuk pa vozi M6 Gpower i kad mu crkne samo kod ovlascenog servisa opusteno. Niti ga voli niti ga pazi niti se razume u njega ni zero. Ne zna ni sta je bmw a vozi ga posto je od svih cuo da je bengula ipak bengula. E TAKVI zaradjuju 2000e mesecno ili ni ne zaradjuju. Ne zna verovatno ni koje gorivo trosi nego onaj na pupmi prepozna. U tome nije car. MAlo si si me uvredio sa tim 2000e mesecno al dobro mozda nisi imao losu nameru.

Izvini,nisam zeleo da uvredim nikog,mnogo si me pogresno shvatio,ja imam platu 25 000 a samo sam odgovorio na tvoj naslov teme,te slike pokazuju da auto stoji i ne vozi se,samim tim svi znamo da bi se bmw vozio i odrzavao kako treba ,trebaju ti primanja 2000 eura mesecno,tako da nije nista licno,cak sam stavio smajlija na kraju texta ako nisi primetio

A kao sto ostali rekose kako ti sa 30 000 vozis e46???? :)ali naravno to je samo tvoja stvar

Link to post
Share on other sites

Mene si malo takao sa tim da se ne moze imati dnevni prinos, kao neciji mesecni, jer ima i ljudi koji su 30 godina mnogo vredno radili, mnogo rizikovali(odnosi se na finansije, ne na rizik po zivot,kao sto je pr.sa mafijom), mnogih stvari se odricali, i sad imaju. Necu da detaljisem, imenujem.. jer nije ovo mesto da se mi dokazujemo u tom pravcu.. Nemoj da se vredjas, jednostavno imamo razlicite stavove! ;)

I znaj, NIKAKO ne podrzavam neposten rad, po druge stetan.. Super je to kako se ophodis prema svom autu, i ja da mi nije baba strpala sporet i razne zajebancije bi parkirao auto unutra! :)

Link to post
Share on other sites

Izvini,nisam zeleo da uvredim nikog,mnogo si me pogresno shvatio,ja imam platu 25 000 a samo sam odgovorio na tvoj naslov teme,te slike pokazuju da auto stoji i ne vozi se,samim tim svi znamo da bi se bmw vozio i odrzavao kako treba ,trebaju ti primanja 2000 eura mesecno,tako da nije nista licno,cak sam stavio smajlija na kraju texta ako nisi primetio

A kao sto ostali rekose kako ti sa 30 000 vozis e46???? :)ali naravno to je samo tvoja stvar

Ma ok nisam se ja ni naljutio... Vozim ja njega ali po ovom vremenu ne moze napolje. :)))

Link to post
Share on other sites

Mene si malo takao sa tim da se ne moze imati dnevni prinos, kao neciji mesecni, jer ima i ljudi koji su 30 godina mnogo vredno radili, mnogo rizikovali(odnosi se na finansije, ne na rizik po zivot,kao sto je pr.sa mafijom), mnogih stvari se odricali, i sad imaju. Necu da detaljisem, imenujem.. jer nije ovo mesto da se mi dokazujemo u tom pravcu.. Nemoj da se vredjas, jednostavno imamo razlicite stavove! ;)

I znaj, NIKAKO ne podrzavam neposten rad, po druge stetan.. Super je to kako se ophodis prema svom autu, i ja da mi nije baba strpala sporet i razne zajebancije bi parkirao auto unutra! :)

Hhahhahahaha dobro si rekao za babu i zakrcenu garazu :)) Ma naravno da ih ima takvih sto su posteno zaradili pa su sad milioni ali jedan od 100... MA opusteno..

Link to post
Share on other sites

Ja sa 30000 još ne smem ni da razmišljam o kocki <_<

Moj najbolji drug ima kockicu 325i M oprema i mogu ti reci da prvo trosi nikad ispod 12 litara a drugo delovi su strahovito skupi. Ali to je ipak legenda od BMW-a i ima ja mislim jedan od najboljih zvukova. Sa 30.000 mozes voziti Kockicu ali sve zavisi kakve ti imas izdatke van auta...jesi podstanar jesi ovo jesi ono... I glavno ti je da sad ne mozes vise ni naci nesto preterano ocuvan E30,svi su vec tolko matori i jadni da ga ti opusteno kupis za 1500-2000e i onda moras uloziti jos 3000e da bi bio mrak!

Link to post
Share on other sites

Procitao sam sve postove i shvatam da veliki deo forumasa odvaja od usta za svoje ljubimce. Ja sam relativno zadovoljan svojim primanjem (covek uvek tezi vecem i boljem), ali bitna stvar, vec je neko napomenuo je to koliko clanova izdrzavas, imas li kredit za stan, namestaj i ostalo, da li zivis sa matorcima i delis troskove ili sve finansiras sam. Nas je cetvoro u porodici (dace Bog i da nas bude petoro), supruga i ja oboje radimo, ali opet jedva se izlazi na kraj. Bitno je da mi volimo svoje ljubimce, ali jos bitnije je kupiti auto koji ces moci svakodnevno da vozis, odrzavas i registrujes. Mogao sam da kupim i e60, ali sta posle, treba biti realan i prizeman. Znam ljude koji imaju opasne masine, ali im sluze kao vikend auti ( citaj picolovci ili nedostatak testosterona), a veci deo sedmice furaju GSP ili bicikle (navodno zbog zdravlja), a u stvari nisu u stanju da se svakodnevno voze ( tipa plin je sranje, ja to nikada ne bih stavio u auto). Kada sam uzeo 328 nisam hteo da stavljam plin, ali kada sam se preracunao da sam 2008.g. u periodu maj-jul, svakog meseca minimum za benzin davao 30000 rsd jer svaki dan predjem minimum 50 km, onda je plin morao da se ugradi.

Link to post
Share on other sites