Da se i ja predstavim...


Recommended Posts

Već nekoliko dana se vrtim po stranici, odlična je! Pa, evo i da vam se priključim...

Od malena se ljepim za aute, volim znati sve živo o njima. Ovdje želim naučiti šta više o BMW-u. Naravno, to mi je favorit, čekaju se samo neki eurići da legnu... :D Trenutno vozim merc 190(nemojte sad odma skakati na mene, znam sve ;) ), poslužiće do BMW-a, u ovog ja bar nisam ništa uložila... :D

BMW je u planu, ako Bog da nadam se da će uletjeti na ljeto.. :D Wish me luck :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa dobrodosla nam mackice :D Napokon je i po koje zensko da se prijavi na forum. Ovo sve do sad gay party,al dobri smo momci ipak :D ;) Ljilja otvorila sezonu,nema zezanja

Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosla! ;)

Nick ti je super... mmm...mackica...! :D :D

Zelim ti da sto pre kupis to sto si naumila (sto i sebi zelim takodje)!!!

Uzivaj! :D

P.S: Samo ti daj sliku, dobro smo mi koncentrisani!

Link to post
Share on other sites

Dobro nam dosla! :D

Nick ti je super... mmm...mackica...! :D :lol:

Zelim ti da sto pre kupis to sto si naumila (sto i sebi zelim takodje)!!!

Uzivaj! :D

P.S: Samo ti daj sliku, dobro smo mi koncentrisani!

Ma za sliku se malo šalim, nemojte sad odma pomisliti da sam neka uobražena! :lol:

I da, hvala ti za nick :) i za ovo oko kupovine, i ja tebi želim isto.

;) hehehehe, nikad vise postova za dobrodoslicu, ajde da se i ja pridruzim, dobrodosla na forum i uzivaj :)

hvala schnitzer :)

Link to post
Share on other sites

Pa Mačkice dobro nam došla i bolje nas našla i da ti se što pre ispuni želja jedan e 39 ako ne e 60 pa kud puklo da puklo ;)

što pre menjaj tu kantu (čitaj merca)jer svi znamo da se prave mačke voze u pravom autu a to je BMW

pitam se jel nik čisto onako ili bi da nađeš nekog da ti pokloni BMW-a :D

nidžo švalerčino čim se pojavi nešto žensko i pretpostaviš da je dobro(a ne grešiš u pretpostavci veruj mi na reč)odmah u napad

Link to post
Share on other sites

Pa Mačkice dobro nam došla i bolje nas našla i da ti se što pre ispuni želja jedan e 39 ako ne e 60 pa kud puklo da puklo :D

što pre menjaj tu kantu (čitaj merca)jer svi znamo da se prave mačke voze u pravom autu a to je BMW

pitam se jel nik čisto onako ili bi da nađeš nekog da ti pokloni BMW-a :D

nidžo švalerčino čim se pojavi nešto žensko i pretpostaviš da je dobro(a ne grešiš u pretpostavci veruj mi na reč)odmah u napad

Morao si ti za nick da me zezaš ;) , već sam bila rekla ostalima da me brane ako me napadneš, ali mogu izaći s tobom sama na kraj, nije prob :) a i izvukao si se s ovim dole u zagradama :lol:

A što se tiče toga da se mačke voze u pravom autu(BMW), kad dođem na ljeto u Bg, i ako ga još ne kupim, voziću se u njemu svejedno, bar na suvozačevom sjedištu, tako da ne brinem... :D :lol:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.