Placanje parkinga SMS-om i NOVE fucking TABLICE


Recommended Posts

Sedimo drugar i ja na kafici jutros i kuliramo,dolazi jos jedan drugar iz supa i nosi nove table (BĆ-***-ŠA).

Tu pocinje diskusija o placanju parkinga sa novim tablama i novom problemu.Naime,kako ce da plati parking,tj kome,neko ko ima tablu kao sto je ova gore navedena primer: BĆ-001-ŠA ,da li ce sms-om uplatiti sebi i kako ako npr nema srpski fucking font u mobilnom, platice nekom ko nosi tablicu BĆ-001-SA ?????????

Prefiks BĆ je nebitan moze da otkuca BC jer samo Bogatic ima BĆ pa nesmeta da kuca BC,ali sta sa druga dva slova ohmy.gif

Ali tu nije kraj problema

recimo SA je prefiks za Senta-Ada

ŠA je prefiks za Šabac

I tu pocinju igre bez granica zbog sledeceg:

primeri::::

SA-001-SA

SA-001-ŠA KO CE KOME PLATITI PARKING U OVE 4-ri KOMBINACIJE A IMA IH JOS DOSTA DA NENABRAJAM

ŠA-001-SA

ŠA-001-ŠA

S R B I S T A N R U L E S

Link to post
Share on other sites

jutros moj cale uzeo tablice i zadnja 2 slova su mu šč........sreca je sto covek ima mobilni na srpskom pa ima i sva nasa slova u njemu, ali da nema dolazilo bi do zezanja..........jbg, nasa posla

Link to post
Share on other sites

Uu, mnogo ste se potresli.....

Kakve veze ima, platis parking i sve ok, sta te briga da li on vazi za dva ili tri vozila..........na gubitku moze da bude samo parking servis, i to jedino u slucaju da neko ko ima istu registraciju ( samo bez ovih kvacica gore) se parkira u isto vreme i ne plati parkig, i ne napisu mu kaznu , jer si ti platio...a to ce u praksi da bude nikad

Mene licno bas briga kakve ce tablice da mi budu, cak bih i voleo da bude neka ŠĆĐČ kombinacija, jer su prilicno velike sanse da neko napravi gresku kad mi pise neku kaznu, ili ako me snimi negde kako krsim propise, a ako nema tacnih podataka, nema ni kazne

Link to post
Share on other sites

te nove tablice se sledece godine menjaju jos novijim :) jer ove sad nove imaju gresku kod grba srbije :D hahahaha

umesto orao da bude oni su stavili stit sa 4 C !

Link to post
Share on other sites

Ne menjaju se sledece godine, ne lupetaj. Bar na tri mesta samo na ovom forumu to pise.

A sto kaze hermes, sto vise kukica i kvacica - to bolje.

Rekao je Dacic na B92, da tablice koje su odstampane sa grbom koji vazi do kraja 2010.god. vaze do sl.reg. A bice samo ta promena u grbu..

Link to post
Share on other sites