E30 320 is


Guest Borbet A 9J

Recommended Posts

Guest Borbet A 9J

Dodje red i na mene da predstavim svoj autic,rec je o kockici 320 is 89`,presla pravih 187000km,u odlicnom stanju,mnogo toga na njoj je jos uvek fabricki,od opreme ima klimu,kozu,bord,tonirana sva stakla,ABS,servo,podizace,sper diff 3.46,MTechnic 2,xenon,stelujuci prednji trap,naravno moje omiljene felne Borbet A polirane....Imao sam srece za ovaj auto,a razlog je taj sto auto gotovo da nije ni vozen kod nas u Srbiji,predhodni vlasnik ga je redovno odrzavao u Italiji,odakle je i dosao,motor,menjac,kao i limarija su u odlicnom stanju,fabricki mu je kompletan auspuh,sve u svemu jako dobro ocuvan auto za svoje godine i nije ga dotakla srpska majstorska ruka,sto je jako bitno.Kada sam ga kupio bilo mu je udareno prednje desno krilo,hauba,slomljeni nosaci desnog fara i naprsla je maska,to sam sve zamenio,imao sam srece za haubu i vrata,pa sam ih nasao u boji,posto ne volim da mi na autu ima gita.Odlucio sam da ga prelepim u mat crnu foliju i po meni je auto ispao vrhunski dobar,evo par slika kako izgleda,a bice ih jos za neki dan.Zeleo bih da cujem vase komentare!fotografija0012h.jpg

Uploaded with ImageShack.usfotografija0013.jpg

Uploaded with ImageShack.usfotografija0011x.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites
  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poznat mi je ovaj auto.., a posto ih vrlo malo ima, 99% sam siguran!

Ja sam ga hteo kupiti ali se izkomplikovalo!

Elem..., sto se tice izgleda, nisam ni sumnjao u tebe jer sam znao da ces ti to propisno srediti!!! ;)

Obavezno stavi jos koju sliku. . .

Link to post
Share on other sites
Guest Borbet A 9J

Sto se tice lepljenja,ja sam ga sa bratom lepio,on radi u stampariji,tako da me to nije kostalo,folija je marke ORACAL,dosta je dobrog kvaliteta,ali se mora voditi racuna da ne ide cesto pod strafiks,da je jak pritisak ne bi odlepio,a sto se tice boje-mat crna je malo vise zahtevna kad je u pitanju prasina i ostalo,ali zato izgleda auto bolesno,naravno sve ima svoju cenu.

Link to post
Share on other sites
Guest Borbet A 9J

Hvala momci,sto se tice toga kako ide napravio sam poredjenje u odnosu na predhodnu kocku koju sam imao,u njoj mi je bio 2.5-24v bez vanosa i po mojim snimcima jednog i drugog motora,u svakom pogledu ide bolje ovaj 2.0-16v S14,pretpostavljam da je to zbog prenosa,koji je kod ovog is-a uradjen fantasticno,1-70km/h,2-105km/h,3-130km/h,4-165-170km/h,5 sam probao do 230km/h,Potrosnja prava sitnica,kad se cepa 20-25litara.

Link to post
Share on other sites