Recommended Posts

Ovako vrteo sam slike neke na internetu i naleteo sam na turbo kocku koja je bila crna MAT..meni se svidelo i resio sam i ja da tako odradim sto je slicnije bilo moguce..Odma sam okupio extra ekipicu koja mi MNOGO pomogla u realizaciji plana a to su KIMI-Miki s38,Milos-Milos 525,Darko,Pance i ja..posle se prikljucio i nas predsednik koji je uvek stizao na vreme..

Okupili smo se u garazi i krenuli ..Vec prvi problemi se javljaju oko montiranja prednjeg spojlera jer mu je smetao intercooler koji je previse strcao napolje,,poceli smo sa izmestanjem uljnog hladnjaka koji je bio iza intercoolera i napravili nosace za isti da bi intercooler mogli pribliziti sto vise skoljci.

spa00541ci2.th.jpg

spa0052qm2.th.jpg

09122007027ar6.th.jpg

09122007028jg2.th.jpg

zatim smo napravili nove nosace za intercooler i samim tim dobili smo na prostoru da stavimo branik.

09122007029hf5.th.jpg

09122007030eo7.th.jpg

kada smo to zavrsili i stavili branik videlo se da ima jos lufta onda su krenule prepravke na braniku i morala je da radi brusilica :)

spa0058df2.th.jpg

spa0059me3.th.jpg

spa0061we3.th.jpg

spa0061we3.th.jpg

spa0051ws1.th.jpg

09122007032qu5.th.jpg

i malo smirglanja..... :)

spa0062xw5.th.jpg

i zavrsili branik

spa0065fd4.th.jpg

09122007034qb1.th.jpg

i gotov branik

spa0065zg3.th.jpg

spa0063uz7.th.jpg

09122007046te8.th.jpg

spa0071cn5.th.jpg

spa0069uw4.th.jpg

spa0074tt4.th.jpg

spa0075en3.th.jpg

HVALA MIKIJU MILOSU PANCETU DARKU I DRGANCETU ZA POMOC OKO AUTA...SLEDECE STO SLEDI JE TUNING :cray:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

fino je ispala imao sm neku taku ideju u glavi ali sa crvenom bordo bojom

gore jajna u visini kvake na vratima a dole mat

pa mozda

p.s.slikavaj to vani na dobrom svjetlu sa boljim foticem davidimo efekt nma suncu

Link to post
Share on other sites

...bem ti fotografa ......uzivo izgleda mnogo bolje

Sta imas ti protiv fotografa, imao si i ti kameru sto nisi sliko mozda bi bilo bolje :) Uostalom ako tako izgleda na slici neka razmisljaju kako izgleda uzivo!

Link to post
Share on other sites

misho , imao ja tel , ali ga sjebao urke sa baterijom , kao i sve vashe ...... kocka ima oko 270 ks ali mu sad stize chip pa ide preko 300ks

Link to post
Share on other sites

ljudi, kocka je stvarno do jaja ali kazite bre vech 1put koliko to ima snage.

Trenutno ima oko 300 konjica ali ne dresiranih. Kad ih budemo dresirali vozimo auto na tstiranje pa ces tacno znati koliko ih ima pod hubom! :)

Link to post
Share on other sites

`bem ti kocq... 300 konja... a jel` sada bez haube? mnogo ljuto izgleda bez nje... chekaj bre malo.... ako ona ima 300 konja ona bi trebalo da ide skooooooro 300 u toj karoseriji, preko 270 sigurno. shta bre nju zaustavlja, koje kocnice su joj stavljene?

Link to post
Share on other sites

Sto se brzine tice ona zavisi od prenosa, ali ova kocka ima kratak prenos jer je radjena za trke na 402m. A sto se kocnica tice ne staje ( kocnice su u pripremi jos nisu stavljene)!

Link to post
Share on other sites

HVALA VAM NA KOMENTARIMA bice slika cim bude stao sneg da pada u ZR nije bio MAT nego neka nesupela mat boja sad je 1000%Mat

sto se tice auta pod haubom suvise sam se igrao oko podizanja pritiska a ne obracajuci paznju na ostale stvari... :) recimo u ZR je isao kao goli k***c previse PRITISKA A MALO CORBE(cak mu nije pomogla ni kick down dizna koju sam maznuo iz sedmice automatik)Sada moram da ugradim jos jednu benzinsku pumpu i regulator pritiska goriva, posto on vec ima 3.5 komp sada stavljam chipovan komp,Veci turbo :o i nitric 100 konja na dugme...to sve planiram da zavrsim do marta ako me posluzi sreca :pilot: :pilot:

Link to post
Share on other sites

dobar nema sta i dovezi pilu na MOSTREETRACE imas smjestaj i prehranu od mene samo da objasnim ovom papanima da moze i kocka turbo da jede :)

dobar nema sta i dovezi pilu na MOSTREETRACE imas smjestaj i prehranu od mene samo da objasnim ovom papanima da moze i kocka turbo da jede :pilot:

Link to post
Share on other sites

dobar nema sta i dovezi pilu na MOSTREETRACE imas smjestaj i prehranu od mene samo da objasnim ovom papanima da moze i kocka turbo da jede :pilot:

dobar nema sta i dovezi pilu na MOSTREETRACE imas smjestaj i prehranu od mene samo da objasnim ovom papanima da moze i kocka turbo da jede :o

Hvala ti brate potrudicemo se TO TI OBECAVAM :) :pilot:

Link to post
Share on other sites

Tooooooooooooo Dzoni :o :preved: :preved: :preved: :preved: :) :pilot: :pilot: :pilot: :pilot: :pilot: :pilot: :pilot: :pilot: :pilot:

Link to post
Share on other sites