Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ima potencijala, hvala bogu jednim delom ga je vratio u normalu, sada jos haubu da vrati i ovaj lik sto drzi bubrege i gepek u boju auta, i onda cista 10-tka, ovako jos po malo ti detalji bodu oci, ali boze moj, u odnosu na ono kakaw je bio, sada je odlican !

Link to post
Share on other sites

Sta da vam kazem ljudi, kupite sebi po jednog i videcete... Isto Sto crveni kaze sam i ja mislio.... Ali evo ko ne veruje neka dodje i uveri se, najvise auto vozim po beogradu, imao je el. ventilator umesto viska koji je zardjao od stajanja iz hladnjaka, nije se palio...

Link to post
Share on other sites

Sta da vam kazem ljudi, kupite sebi po jednog i videcete... Isto Sto crveni kaze sam i ja mislio.... Ali evo ko ne veruje neka dodje i uveri se, najvise auto vozim po beogradu, imao je el. ventilator umesto viska koji je zardjao od stajanja iz hladnjaka, nije se palio...

ovako...da ne pametujem , samo da iznesem svoj slucaj ... ide bez viska ali leti na plus 40...tesko....i nedaj boze da ne ukluci ventilator od klime...znaci , ide bez viska ali samo ako se uklucuje ventilator sa prerdnje strane od klime..znaci promenis davac na hlzdnjaku od klime i postavis onaj sa dve brzine...barem sam ja to tako resio..inace bmw m3 e 36 GT ... nema visko !!!

Link to post
Share on other sites

S obzirom da znam kako se M3 brzo greje, neverovatno je da ovo izjavi neko ko vozi M3. Jedino ako se vozis po Sibiru, mozda mu tamo netreba visko :rolleyes:

veoma diskutabilno...vreme grejanja motora m3 e 36 ... ovako u mome slucaju...temperatura vode ode na 90 , veoma brzo , ali jos uvek sa hladnim uljem ...tako da ulje dostigne radnu temperatu-posle jedno 20 minuta oprezne voznje , poz !

Link to post
Share on other sites

veoma diskutabilno...vreme grejanja motora m3 e 36 ... ovako u mome slucaju...temperatura vode ode na 90 , veoma brzo , ali jos uvek sa hladnim uljem ...tako da ulje dostigne radnu temperatu-posle jedno 20 minuta oprezne voznje , poz !

Hteo si reci na 80 :D

Link to post
Share on other sites

veoma diskutabilno...vreme grejanja motora m3 e 36 ... ovako u mome slucaju...temperatura vode ode na 90 , veoma brzo , ali jos uvek sa hladnim uljem ...tako da ulje dostigne radnu temperatu-posle jedno 20 minuta oprezne voznje , poz !

Vodu ugraje mnogo brze nego ulje, bas kao sto si opisao ali da opusteno moze da se vozi bez viska je glupost.

Link to post
Share on other sites

Da se umesam...

Nije to samo na M3-ci, ja sam kod mene na tabli od M3-ke osposobio skazaljkicu za temperaturu ulja (t racva ,senzor bla bla bla) i zaista temperatura rashladne tecnosti je na pola a temperatura ulja se nije ni promenila (narocito kad su bili ovi hladni dani).

@pantdom

Spojler repni (ako bas mora da stoji ;) ) i ovaj kacket na staklu u crno, bio bi doasta skladniji. Takodje i felne u crno sa ovim zutim "prstenom"....

Moje neko razmisljanje.

Pozz

Link to post
Share on other sites

Da se umesam...

Nije to samo na M3-ci, ja sam kod mene na tabli od M3-ke osposobio skazaljkicu za temperaturu ulja (t racva ,senzor bla bla bla) i zaista temperatura rashladne tecnosti je na pola a temperatura ulja se nije ni promenila (narocito kad su bili ovi hladni dani).

@pantdom

Spojler repni (ako bas mora da stoji ;) ) i ovaj kacket na staklu u crno, bio bi doasta skladniji. Takodje i felne u crno sa ovim zutim "prstenom"....

Moje neko razmisljanje.

Pozz

za kacket...ti dajem za pravo , a spojler , koliko sam ga platio , prosto mi je zao da ga skidam a i nije da se bas svaki dan vidja ..a veruj mi , probao sam crne felne , ali auto ih jednostavno proguta , valjda zbog boje , odkud znam...poz m!

Link to post
Share on other sites

Furaj svoj fazon, gas u patos i prst u uvo...

potpuno si u pravu , pa kada bih svakoga poslusao ... neznam , osecam da bi auto licio na frankestajna...ipak ovde postoje ljudi koji to umeju da kazu (iznesu svoje misljenje) , na jedan civilizovan nacin ... znam i tebe prozivaju zbog nekih sitnica ... furaj svoj fazon i gas u patos ... POZ !

Link to post
Share on other sites

O tome ti pricam. Sicko ce mi jednog dana kada se iznervira (a na granici je), odvaliti one dodatke za stopove na gepeku, ali on na auto isto tako nikada ne i stavio ///M branike. Svi smo mi razliciti. 100 ljudi, 200 ukusa ili 100 zena, 200 sisa...

Link to post
Share on other sites

O tome ti pricam. Sicko ce mi jednog dana kada se iznervira (a na granici je), odvaliti one dodatke za stopove na gepeku, ali on na auto isto tako nikada ne i stavio ///M branike. Svi smo mi razliciti. 100 ljudi, 200 ukusa ili 100 zena, 200 sisa...

ovaj...dozvoli mi da primetim...tvoj hobi-ima veze sa profesijom , ili je samo hobi ?

Link to post
Share on other sites