Recommended Posts

Na autu imam fabricke senzore za parkiranje, odjednom su prestali da rade. Po forumima i po netu sam gledao sta moze da bude, ali nisam nasao. Nasao sam centralnu jedinicu, oba konektora su u njoj, u semi osiguraca nisam nasao osiguc za isti. Ne znam u cemu je problem. Svaka pomoc je dobrodosla.

Link to post
Share on other sites

Meni zimus nisu radili,na dijagnostici pokazivalo koji ne radi,i sad sinulo sunce i opet sljakaju. :)

Jednostavno kad je hladnije,veca vlaznost i sl ne rade. Javi ishod na kraju. Pozz.

Link to post
Share on other sites

Meni vec dve godine su padili bez problema, zimi, leti nije bitno, ali sada??? Napisacu kako sam resio problem.

Link to post
Share on other sites

Na autu imam fabricke senzore za parkiranje, odjednom su prestali da rade. Po forumima i po netu sam gledao sta moze da bude, ali nisam nasao. Nasao sam centralnu jedinicu, oba konektora su u njoj, u semi osiguraca nisam nasao osiguc za isti. Ne znam u cemu je problem. Svaka pomoc je dobrodosla.

Isti problem imam i ja!

Link to post
Share on other sites

Danas resio problem PDC-a. Ali me sramota da napisem sta je bilo. Skinem ja branik, pogledam sve senzore jedan po jedan, premerim otpor, svi ispravni, gledam CU i ona ispravna, a onda mi pade na pamet, da vidim gde je zvucnik od istih, a tamo ima sta da i da vidim. Prosle sedmice sam menjao sajlu za otvaranje haube i morao sam da skidam poklopac ispod volana i tada sam otkacio jedan dzek (plavi) od zvucnika za PDC. Ubacim dzek i sve ponovo radi.

Hvala svima na savetima i pomoci.

Link to post
Share on other sites

To je jedino ostalo sto nisam proverio, sve ostalo je ispravno, a ono sto je najlakse za proveru ostavio sam za kraj. Marphy nikada ne spava.

Link to post
Share on other sites