Kad imbecilu daju auto...pogledajte


Recommended Posts

hahahhaahahhahaahhaaaaahaha gledam ovo sranje i vristim od smeha o kakvom on adrenalinu prica hahahhaa sa ovim ''autom''

dajte mu jedan pravi auto BMW

Link to post
Share on other sites

Ovo nije adrenaline junky ovo je droga junky!!Postoji stotine adrenalinskih egzibicija gde se rizikuje samo svoj život ali tuđ život stavljat na kocku zbog adrenalina...!!!!

Link to post
Share on other sites

Ja ne mogu da verujem kakvih sve debila ima, pa da ga vidim da se provlaci pored mene sa desne strane dok sam ja u levoj traci, stigao bih ga i olupao o zemlju da mu vise ne padne na pamet da se qrci... Auuu koliko su mi digli pritisak ovi slepci, posle ovoga mene zaustavi pandur i pita sto nisi vezao pojas, samo da ga ubijes okrenes se i ne trepnes!!! I onaj slepac sto je zavalio interventnu odpozadi nije dobio nikakvu kaznu a zasluzuje da ne zivi, jer takvim ponasanjem ugrozava zivote nas koji se pridrzavamo nekih pravila u zivotu, ponasaju se kao da su bog i batina!!! Svima po jedan metak u celo i vozdra!!!

Link to post
Share on other sites

a jel ima ko normalan da ovu snimku prijavi plavcima ? pa da im malo pendrekom rebra ispravljaju :D

100 % podrzavam...

Link to post
Share on other sites

Ma sve je to dzabe, policija dize ruke od takvih morona pa onda njihova sranja naplacuju nama!!!

Xaxaxaxa sto vozimo BMW-ove po propisu... :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites