Informacija o cenama E34?


Recommended Posts

Kupio bi BMW seriju 5 godiste od 89 do 92. gledao sam po oglasim cisto informativno sta se prodaje i za koju cenu. nasao sam dosta njih sa cenom od 2100 pa do 3200. par njih sam naso i za 1700 i verovatno u takav auto treba jos tolko ulozit(mislim na ovaj od 1700) zanima me koja bi bila realna cena znaci takve petice ,to god. naravno motor, limarija dobra kolko moze biti za to god uz neka minimalna ulaganja.

Pitam to jer mi treba smernica ako odlucim da kupim nesto iz oglasa. da znam neku realnu cenu tih vozila.

Iskreno ja ne bih dao vise od 2300 e. e sta se moze dobit za te novce. Poz

Izvinjavam se adminima ako sam temu smestio u pogresan deo foruma.... B)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

89 godiste 5ica oko 1900e mozes da das,sa ostatkom para kako si rekao da imas 2300e,ono sto ti ostane ulozis kako tebi odg.

Link to post
Share on other sites

pa i ja pikiram da uzmem 520 benzinca naravno... Ma bitno je naici na auto koji je odrzavan korektno, razumnjivo je da u aute tih god. treba i ponesto ulozit.

Link to post
Share on other sites

predlazem da malo procackas oglase ovde na forumu , mozda izleti neka petica od nekog kolege odavde , mozda je bolje da kupis od pravog ljubitelja nego od nekog preprodavca ili slicno.....ipak se ovde znamo i manje su sanse da bi neko nekome podvalio

Link to post
Share on other sites

predlazem da malo procackas oglase ovde na forumu , mozda izleti neka petica od nekog kolege odavde , mozda je bolje da kupis od pravog ljubitelja nego od nekog preprodavca ili slicno.....ipak se ovde znamo i manje su sanse da bi neko nekome podvalio

aha.... pa nasao sam ovde jedan na forumu pa videcemo..... da dobro je uzet auto na poverenje..

Link to post
Share on other sites

Prvo, "Dzoni Paviljoni" je sanjao o e34 za 1700e a da je ko casa. Kad pogledas statisticki, imas, da, i za te pare, al da je ruba u sedistu precnika 10x10 i da je auto nocna mora svakom mehanicara! Ne slazem se ni da oni za 3, 3.5 ljade su dobro ocuvani, moze biti da samo neki ljudi previse cene svoj auto, i da su u njega puno ulozili(iako se to ne vidi). Ja iz licnog iskustva kazem, kad sam ja kupovao moju peticu, od 5,6 komada sto sam gledao, 1 je valjao, i kupio sam ga. Ali ovako ocuvan znam da ima samo covek koji je na forumu i koji ga prodaje jer kupuje 3. bmw po redu. P.S. Sve sto pise u oglasu, tako je, za razliku od nekih "MAXIMALNO UTEGNUTIH" i "EXTRA OCUVANIH" ! O ovom autu pricam= http://www.polovniautomobili.com/oglas1031944/bmw_520_24v/ I ide za 3.300e .

Link to post
Share on other sites

ja sam se reg. na ovaj forum u nadi da ce se javit par ljudi koji ce biti iskreni i reci mi neke informacije (mane, prednosti, na sta bi trebalo posebno obratit paznju pri kupovini ovog auta) do sad nisam vozio BMW i skoro pa ne znam nista o njim jer nije me interesovalo. Zato sam i ovde na naucim nesto a kasnije ako kupim auto da se organizuje neko druzenje.... poz.

Link to post
Share on other sites

Pa ako tebi nista ne govori 1 far redovan, drugi "smoke", onda nemamo o cemu dalje da pricamo..

S obzirom da govoris o autu koji je moj a koji prodajem, red bi bio da ti razjasnim tu misteriju oko fara zbog kojeg vidim da si spreman da ocrnis neciji auto.

Ja sam taj far mogao do sad hiljadu puta da skinem, ofarbam i niko nista ne bi primetio. Medjutim, sobzirom da su farovi original tamni Hella, nisam hteo nista da budzim dok nekad ne naletim da kupim samo taj jedan originalni i zamenim, auto nije sminkan i spreman za pijacu niti je namenjen onima kojima je bitno kako izgleda na oko, a ispod sminke propast...

Inace, originalni far je razbijen od kamena, imao je naprslinu koja je pustala vodu i zato je zamenjen. Znaci nije auto lupan, prevrtan, zakucavan u zid i slicno.

Nadam se da me nisi shvatio pogresno. Pozdrav!

Link to post
Share on other sites

Prvo, izvinjavam se i jednom i drugom na, takoreci, grubim recima. Drugo, AKI87, Dobro ti meni dosao ovde, i verujem da ces pronaci bmw vredan tvoje paznje i novca, a b-m-w i AKI87, kad sam rekao za taj far, mislio sam da je to jedna stvar koja upada u oko i izaziva sumnju! Vidi Aki, kakav je ovaj auto, najbolje ces videti sa njegovim vlasnikom i svojim nekim prijateljem koji se iole vise razume u automobile.. a b-m-w, nisam imao nameru da ocrnim tvoju peticu, jer je auto vec crn(crne boje) :P

Salim se, hocu da kazem da se nisam konkretno bazirao na ovaj auto, vec sam mu dao primer koliko nema pojma sta gleda! Jako ti treba pomoc pri kupovini novih kolica.. Pozz ljudi, samo opusteno! ;)

Link to post
Share on other sites

Ne treba cena da ti bude orijentir, jer mnogo je skupih koji odu za upola manje para. Besparica je velika i ljudi prodaju bud zasto, s druge strane, noviji polovnjaci su sve povoljniji pa i ove starudije ne mogu da drze cenu.

Ako das vise od 2 tauzenke, a da auto nije potpuni perfekt zajeb'o si se, po meni.

Neke cifre za e34 u normalnom stanju su 1500-2000,

a evo jedan info linak

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=13745

Link to post
Share on other sites

Ne znam da li se proda za te pare,narocito u kesu, ne sumnjam da vlasnici toliko traze. (3k)

Evo ova dva su meni ok ovako preko slika, nisam pregledao celu ponudu, ali recimo da bih pazario u ovakvom stanju bez problema, za mene dovoljno dobro. S tim da je tamno plavi bio 1650!

http://www.polovniautomobili.com/oglas1122041/bmw_520_i/

http://www.polovniautomobili.com/oglas1126958/bmw_520_i/

i ovaj ko hoce dizela

http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/699297_BMW_525_1993_god

Link to post
Share on other sites