pocetak radova bmw e36 318 is


Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate meni je u planu restauracija komplet ali imam nekih problemcica zbog kojih moze sve da stane.medjutim imam jaku volju posto je u pitanju san

Link to post
Share on other sites

generalno motor je u losem stanju jos grdje je sto je u pitanju motor bez papira .sad neznam dali se vise isplati da ga radim pa broj ko jebe i ovako treba da izglasaju ovaj zakon da je motor deo auta ili da ubacim drugi

Link to post
Share on other sites

generalno motor je u losem stanju jos grdje je sto je u pitanju motor bez papira .sad neznam dali se vise isplati da ga radim pa broj ko jebe i ovako treba da izglasaju ovaj zakon da je motor deo auta ili da ubacim drugi

zakon je odavno izglasan ima samo mali problem, broj motora je i dalje zaveden, na cipu u saobracajnoj i u supu tako da nemoj da se nadas... a motor je oduvek bio deo auta... :)

Link to post
Share on other sites

drugari od ovog motora nema nista tako da cu uzeti drugi ja bih najradije emic ali takva nam je j..... zemlja de registrujes auto 20 godina star kao lux.da vas nezamaram tragam za nekim 2.0 e36 ili e46 ako moze da se ubaci nekako bez prevelikog ulaganja ja sam gledao na par mesta sve su rage(lesevi). :(

Link to post
Share on other sites

brale nemoze to da se uklopi sa mojim menjacem neodgovara mi ta varijanta meni treba nesto sa nasim papirima da nebacam pare jer ih sad ima ograniceno i ko zna kad ce ih opet biti javljam ako na nesto naletim hvala drugari

Link to post
Share on other sites

dok nemas 1500e u rukama da ih gledas i brojis, nemaj da pocinjes nista veruj mi, jer nisi ni poceo a vec se moze reci pisi propalo, a i ako imas pare ti si lud ako bi ih dao u ovo, opet moja neka rzamisljanja, neko ce se sloziti neko ne

Link to post
Share on other sites

ma dajte bre , ne zezajte , pa za 1500e moze bas bas dosta da se uradi ,moze celog stranca da uzme i da ima delova za sledecih 10 godina jbt, covek hoce da promeni motor a ne ceo auto

Link to post
Share on other sites

ja koliko procitah covek sredjuje auto,a na prvi pogled bih rekao da ima jos posla pored zamene motora da bi se dobeo u dobro stanje,tako da je tu cifru jako lako probiti pogotovo ako se ubacuje neki 6ak koji sa sobom nozi jos dosta delova koje je potrebno zameniti

Link to post
Share on other sites

drugari kad sam vadio ovaj motor mislio sam da cu njega sredjivati ali posto je ispalo kao sto je ispalo ocu da uradim sve kako valja prva stvar mi je da nadjem motor koji valja posto ga sredjujem za sebe nezalim ni kredit da dignem posto se radi o snu koji sam ostvario i sjebo trnutkom nepaznje.a naravno da treba i limar malo da se igra i farbar ali prva stvar mi je motor.ja mislim da za 3 soma mora nesto da ispadne od njega

Link to post
Share on other sites

Pa druze ispasce nesto za 3 soma,ali....

Ti ces verovatno poceti da sedis,zbog delova,majstora,vremena,para i ostalog...

Uzmi lepo 3 soma,stavi u dzep,taj tvoj na oglas za neku manju cifru,oticice nekom entuzijasti ukolko za 2 dana.Dodas i te parice u dzep zajedno sa onim od pre.

Sednes za komp i polako.

Provozas se na nekoliko oglasa i u roku od 5 dana uzivas u bembari u koju treba da sipas benz bez da prljas ruke oko bilo cega i uzivas u svom snu.

Kako god odlucis srecno... ;)

Link to post
Share on other sites

Pa druze ispasce nesto za 3 soma,ali....

Ti ces verovatno poceti da sedis,zbog delova,majstora,vremena,para i ostalog...

Uzmi lepo 3 soma,stavi u dzep,taj tvoj na oglas za neku manju cifru,oticice nekom entuzijasti ukolko za 2 dana.Dodas i te parice u dzep zajedno sa onim od pre.

Sednes za komp i polako.

Provozas se na nekoliko oglasa i u roku od 5 dana uzivas u bembari u koju treba da sipas benz bez da prljas ruke oko bilo cega i uzivas u svom snu.

Kako god odlucis srecno... ;)

Slazem se stobom u potpunosti :) i ja sam krenuo tako e30 da radim tj prvo izvadio motor pa kad sam stavio sve na papir sto sam trebao da uradim i oko limarije i enerijera matematika je nigde nema.prodao to sve i kupio e34 u fabrickom stanju :D tako da ti i ja preporucujem da prodas sve to i kupis fabricki auto koji nije prepravljan i radjen :acute: pa ti sam odluci srecno

Link to post
Share on other sites