pocetak radova bmw e36 318 is


Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dajte primer tog sto samo sipas benzin i ne mislis.

Dr.Hause ti si ,kolko sam ja zakljucio po tvom pisanju po forumu,interesantan ali i prilicno nezgodan lik. :angry:

Hoces da kazes da nemoze da se nadje dobar primerak starijeg auta,u koji nije potrebno nikakvo ulaganje bar 5.000km do prve sledece zamene ulja?

Za ta 3 soma eura sto planira,moze da uzme dobar komad e36-ce ili jos bolji e34-ke.

Svoj trenutni auto ce prodati u medjuvremenu kad ovaj pazari,i od tih para ce moci da prevede,registruje i uradi veliki servis ako nista vise.

Link to post
Share on other sites

naprotiv, poprilicno sam zgodan, ateltski gradjen, mikelandjelo kad je klesao davida, kao po meni da ga je radio. osim donjeg dela, tu je omasio za 20 cm.

nego, gde si procitao u mom pitanju reci kojima ja kazem da ne moze da se nadje takav auto. Citao si nesto izmedju redova a ja napisao samo jedan, mora da je tu nastao nesporazum.

sve sto mene zanima je konkretan primer: taj je dobra kupovina, nema nista da se radi na njemu, sipaj i ne misli. Cak i automobili clanova koji su ponos ovog foruma i mnogi otkidaju kad ih vide na slikama, nisu u stanju sipaj i vozi, uvek ima nesto da se radi.

Lako je tudjim kurcem gloginje mlatiti, to ti nista ne valja, ja na to ne bih ni pisao da se zapali, prodaj, kupi drugi, treci, peti. e pa nisam ti je rekao da kupis takav, trebao si kupiti bolji, ovaj ti je isto sranje. trazi dalje. itd. itd.

voziti auto koji je kao pracka,a ti si ga doveo u to stanje perfekcije!

ovo je apsolutno tacno, ali, veliko ali, 3000 je kap u moru za tako nesto. Entuzijasti taj deo sa parama nije bitan, svima ostalima je presudan.

Link to post
Share on other sites

86611119.jpg

Uploaded with ImageShack.us

nemoj da se ljutis....morao sam ;) :lol: :lol:

:dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites

konkretno , odgovoru ni nije mesto ovde , ubismo temu coveku , ja sam mu dao savet da uzme drugi motor stranac , da ga carini i ubaci , to je moje misljenje , e sad i drugi su tu da daju savete a na njemu je da se odluci

Link to post
Share on other sites

m50b20 ili b25 - 800-1000e

felne i gume - 400e

limarija - 200e

komplet farbanje - 600e

M oplate - 400e

To ti je oko 2500e

500e za ostale sitnice

To je lepo, ako ces da ga vozis 10 godina i budes zadovoljan :)

ali te pare nikad neces vratiti nazad :)

ili da uzmes 1000e za svoj auto i dodas te 3 sto planiras da ulozis,

opet ko zna sta ces kupiti

Tamni vilajet :prankster2:

Link to post
Share on other sites

p6031061.jpg

p6031062.jpg

p6031063.jpg

p6031064.jpg

evo drugari ipak sam se odlucio da moj motor doteram.danas bi trebalo da ih odnesem na masinsku obradu.

treba mi pomoc oko nabavke klipova i karika de da kupim kvalitet ja imam neke varijante ali bi bilo lepo da jos neke pogledam

Link to post
Share on other sites

drugari imam problem oko radilice ima veliki luft i stvorio se problem oko aksionog lezaja ja se nadam da cu nesto uraditi javljam sta god da bude.skinuo sam komplet prednji trap da ga ocistim i prefarbam kad budem uradio i zadnji deo postavicu neke slike

Link to post
Share on other sites

drugari kad sam zagrizo zagrizo sam pojescu g.... do kraja pa sta bude a ako se sredi pijemo pivo svi djuture.verujte mi osecam da ce nesto da se uradi

Link to post
Share on other sites