pocetak radova bmw e36 318 is


Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate to je boja koja izdrava visoke temperature ona ti je na silikonskoj bazi i upotrbljava se za delove oko motora koji su izlozeni visokim temperaturama izdrzava temperature od 500 stepeni celziusa zove se supertherm

Link to post
Share on other sites

ma batili to boja se skine nego treba mi neki savet oko spustanja meni je u planu da kupim kayaba amortizere i da stavim eibach opruge 40mm napred 20mm pozadi ali lik iz mas kompanija kaze da sve podjenako spustaju i da je to prevara sve spustaju 30mm ma sta god da pise jel sam ja u nekoj zabuni ako mozete da mi razjasnite ja sam ubedjen da postoje opruge koje spustaju nize nize i jos nize

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

kakav ti je to gevinde, gde si ga kupio, koliko si ga platio, kaoja je marka, kakvo je stelovanje, kakva je tvrdoca opruga i pomocnih opruga... trazim nesto takvo pa me zanima....

Link to post
Share on other sites

nece da trese ali je los kvalitet.plastifikacija sa opruga kod mene spala posle 2 meseca,zadnji amortizeri premekani od prvog dana,prednji ok,ali je desni vec procurio,a presao sam mozda 4-5000km......

zelim ti vise srece sa tvojima

Link to post
Share on other sites

Svaka cast za ogromnu volju i trud..nadam se da ces uspeti sve to da zavrsis sa sto manje glavobolja..

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...