pobednik survivora


Recommended Posts

Izdao ga tajni imunitet..... :o

Ja vec pakujem kofere, kad pljusnu evri da ne gubim vreme!

Link to post
Share on other sites

Ne zelim nikoga da omalovazavam, daj bre ljudi, sa cime se vi bavite.... :suicide2:

Link to post
Share on other sites

Ovo je potpuno isto kao kada je za vreme drugog rata neko predao Nemcima-okupatoru nekoga iz pokreta otpora. Ma ko on bio. Isto kao da je neko Turcima predao nekog od ustanika ili hajduka. Razlike nema. I ima vrlo prost naziv kako tada tako i sada a to je Izdaja i Izdajnik. Neki to zovu "obavezom" prema medjunarodnoj zajednici valjda tako raja lakse guta. I tada je bila obaveza da se izdaju ustanici Turcima ili Nemcima. Nista se nije promenilo.

Ovo je sramota i doci ce trenutak kada ce im istorija suditi i etiketirati onako kako to i zasluzuju. Kao petokolonase, izdajnike i poturice.

Link to post
Share on other sites

hermes :)

@marko

nije bas sve tako crno, belo. Ocigledno imas srece pa nisi bio u ratu. Ni jedan rat nije na povrsinu izneo dobre i pametne ljude. Tako da, bolje prebaciti to na zajebanciju nego ozbiljno shvatati.

Link to post
Share on other sites

Znam, svaki rat je prljav. I ne zelim da potezem politiku, ja je mrzim. Ali mislim da ovde nista nije smesno. Sve je ovo zalosno. I ako je neko i okaljao ruke bilo ko onda se on ne salje neprijatelju protiv koga se borio na noge. Nego sami treba da resavamo prljav ves unutar nase kuce.

Link to post
Share on other sites

pazi ovako, ni ja ni moj otac nismo u hagu, niti nas traze niti ce nas traziti, znaci da je postoajo i drugi nacin. Ovo je iskljucivo i samo za zajebanciju. jos samo da pobednik izadje da pokupi glavnu nagradu i da cujemo ko je sve bio raletov tajni imunitet. rijaliti ftw!

Link to post
Share on other sites