e46 320d,restyling,2002


Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

reci mi jel ti ovakav look bio ili si ti menjao ?

Ne znam tacno na sta mislis!?Ako mislis na ovaj znak BMW-a sto sam postavio,to je wallpaper sa neta samo smanjen jer je originalan 1024x768!Jesi li na njega mislio?

Link to post
Share on other sites

ne ne .. ne walpaper .. misli na ovo

image4nfz.th.jpg

posto neke e46 imaju drugacije

Rijec je o restyling modelu,drugi imaju prednje zmigavce "nekako put dolje okrenute" i zmigavci sa strane su na restyling visocije postavljeni!Nisam nista mijenjao osim sto sam mu ugradio maglenke od LED dioda i sto cu da mu ugradim "devil eyes",danas sam ih zavrsio a sjutra cu da ih ugradim,pa cu da postavim slike!Mnogima se ne svidjaju "devil eyes" ali...ukusi su razliciti,meni se bas svidjaju! :dance3:

Link to post
Share on other sites

znam da je rec o restyling modelu .. nego ne znam kako da ti objasnim ( neki restyling modeli imaju drugaciju ovu limariju oko farova nekako izgleda sire , ako budem nasao sliku pokazacu ti ) .. ne mogu trenutno da nadjem sliku koja najbolje opisuje sta hocu da ti kazem al dobro ..

a ovo za devil eays po meni je ok .. mozda se drugima ne svidja toliko jer je ipak za bmw Angel Eye a devil vise stoji nekom audiju pa zato

Link to post
Share on other sites

e o ovome sam pricao .. ne znam dal primecujes razliku u odnosu na tvoj auto .. kod tebe je onaj deo sa strane, ima mnogo manji ugao zaobljenja , isto i sa leve strane se vidi razlika

screenshot001xa.th.jpg image4nf.th.jpg

Link to post
Share on other sites

e o ovome sam pricao .. ne znam dal primecujes razliku u odnosu na tvoj auto .. kod tebe je onaj deo sa strane, ima mnogo manji ugao zaobljenja , isto i sa leve strane se vidi razlika

screenshot001xa.th.jpg image4nf.th.jpg

Da,u pravu si!Sad vidim na sta si mislio ali ne znam zasto je ta razlika!? B)

Link to post
Share on other sites

Evo kako su ispale "devil eyes"fotografija0122.jpg

Uploaded with ImageShack.us Razmisljao sam da ih jos produzim ali mislim da je i ovako OK!Probao sam da ih slikam predvece ali nema sanse,far izgleda potpuno bijel! :-)

Link to post
Share on other sites

stvarno nemam komentar na ovo! :( :unsure: :bad: :huh: :blink:

pa sto uradi ovo covece!

i jos stavis slike na bmw forum!

ovo mozda neko odobrava na neki tuning styling forum ovde tesko!!

Link to post
Share on other sites

Uf,al' ste me "oprali"! :o :-( Meni je najlakse da ih skinem,za to mi ne treba ni 10min.(sto naravno necu da uradim)Uzivo je mnogo,mnogo ljepse ispalo nego na slici koju sam postavio!Ali mi niko nije objasnio zbog cega mu se ne svidja!?Da li sam izgled?Da li treba da ih produzim ili skratim?Mogli ste dati malo objasnjenje zbog cega vam se ne svidja i reci sta da uradim da bi ih poboljsao a ne samo sranje,fail,makni to.....Treba li da ugradim "angels eyes" koje svaki treci auto koji vidim njih ima?To je vise "izduvana" fora!Stavljaju ih i na audi,citroen,fiat,golf,ford... golfzd.th.jpg

fordy.th.jpg

fiatsq.th.jpg

citroenq.th.jpg

audib7a4angeleyes.th.jpg

Link to post
Share on other sites

vidi, care, ovo je uzivo, umrtvo i kako god okrenes - gadno. O ukusima ne treba raspravljati ali ovo nije pitanje ukusa vec apsolutni izostanak istog. Stoji k'o piletu sise. A pored toga, nicemu i ne sluzi.

To su pisci hteli da kazu ali, veliko ali, to je tvoj auto, ti ga sredjujes po svom cefu, kako se tebi svidja i svi ostali ti ne mogu nista. Sutra ako se istripujes da odseces gepek, to je ok. i gej je okej, samo svi hoce da ih biju. a i nije bas normalno.

Link to post
Share on other sites