e46 320d,restyling,2002


Recommended Posts

vidi, care, ovo je uzivo, umrtvo i kako god okrenes - gadno. O ukusima ne treba raspravljati ali ovo nije pitanje ukusa vec apsolutni izostanak istog. Stoji k'o piletu sise. A pored toga, nicemu i ne sluzi.

To su pisci hteli da kazu ali, veliko ali, to je tvoj auto, ti ga sredjujes po svom cefu, kako se tebi svidja i svi ostali ti ne mogu nista. Sutra ako se istripujes da odseces gepek, to je ok. i gej je okej, samo svi hoce da ih biju. a i nije bas normalno.

umno zboris doktore

Link to post
Share on other sites
  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Maglenke od ovih diodica su i mogle nekako da prodju,

:o

Na BMW-u Angel eyes stoje lepo jer je to fabrika predvidela-neko je ucio skolu za to :paint3:)

A ova imitacija pozicija sa Audia na BMW-u je isto kao Angel eyes na puntu,golfu,yugu.... :lol:

Link to post
Share on other sites

vidi, care, ovo je uzivo, umrtvo i kako god okrenes - gadno. O ukusima ne treba raspravljati ali ovo nije pitanje ukusa vec apsolutni izostanak istog. Stoji k'o piletu sise. A pored toga, nicemu i ne sluzi.

To su pisci hteli da kazu ali, veliko ali, to je tvoj auto, ti ga sredjujes po svom cefu, kako se tebi svidja i svi ostali ti ne mogu nista. Sutra ako se istripujes da odseces gepek, to je ok. i gej je okej, samo svi hoce da ih biju. a i nije bas normalno.

Stvarno pretjerujes!Sasvim je u redu da ti se ne svidja ali da su GADNE...nzm.Svakom od mojih prijatelja,koji su ih vidjeli uzivo kako izgledaju,bili su odusevljeni!Volio bih da mi pokazes kakve si ti farove postavio (posto slike tvog auta nisam mogao da vidim)da vidim kako po tebi farovi treba da izgledaju!Sto se tice opaske "nicemu i ne sluze",sluze isto zasta i "angels eyes" sluze-da daju neki cool izgled autu(jer ti put sigurno nece osvjetleti) pa se taj izgled nekome svidja a nekome ne,jer kao sto si i sam rekao "o ukusima ne treba raspravljati"!Ajde molim te postavi sliku tvojih farova da vidim kako po tebi to treba da izgleda! PS:gej NIJE ok! <_<

Link to post
Share on other sites

:o

Na BMW-u Angel eyes stoje lepo jer je to fabrika predvidela-neko je ucio skolu za to :paint3:)

A ova imitacija pozicija sa Audia na BMW-u je isto kao Angel eyes na puntu,golfu,yugu.... :lol:

Znaci li to da po tebi "devil eyes" treba da se ugradjuju u audi,a "angels eyes" na BMW i to je to!?

Link to post
Share on other sites

far_d.jpg

evo ti moji farovi, samo ako njih ubudzis na tvoj auto, bice jos gadnije.

Daj ne spradaj se Dr.House...Ako hoces postavi sliku prednjeg dijela svog auta da vidim te tvoje farove,ako neces ne moras. <_<

Link to post
Share on other sites

:blink:

Pa nisi valjda skinuo far sa auta i slikao ga da bi ga meni pokazao!? :blink: Pokazi mi molim te sliku svog auta od naprijed da vidim kako cuce!Ja bih tebi pokazao sliku svega sto bi mi trazio,ne bi mi bilo tesko! :)

Link to post
Share on other sites

"Noz..", ovde nema niko nista protiv tebe, i izvini ako si stekao utisak da nisi dobrodosao ili, ne daj boze, nesto gore. Stvar je u tome da je to, tvoje delo, klasicno kopiranje audijevih fabrickih dioda, a ove angel eyes, su, jednostavno, FABRICKI BMW LOOK. I to sto ih ima "svaki drugi" punto, golf, honda i sl. to je samo pokazatelj koliko neko moze da ne zna sta ce od sebe, ili ti, ima kompleks da vozi bmw.. Radi sta hoces, ALI kad si vec ovde postavio slike svog rada, onda, verovatno, ocekujes kritike( a po definiciji znamo da KRITIKA moze biti I DOBRA I LOSA ). P.S. Ovde vecina voli da vidi "fabricke" dodatke, odnosno dodatnu opremu ili ti delove, zato si i imao negativne kritike na luciferove lampe! :) (moji farovi su 'odvratni' fabricki krugovi sto ih je tamo neki inzenjer/dizajner napravio jos pre 20 i kusur godina,tako da su tvoji mnogo, mnogo bolji :D) Pozdrav iz NS-a.

Link to post
Share on other sites

vidi, care, ovo je uzivo, umrtvo i kako god okrenes - gadno. O ukusima ne treba raspravljati ali ovo nije pitanje ukusa vec apsolutni izostanak istog. Stoji k'o piletu sise. A pored toga, nicemu i ne sluzi.

To su pisci hteli da kazu ali, veliko ali, to je tvoj auto, ti ga sredjujes po svom cefu, kako se tebi svidja i svi ostali ti ne mogu nista. Sutra ako se istripujes da odseces gepek, to je ok. i gej je okej, samo svi hoce da ih biju. a i nije bas normalno.

Na pravo cudo, ali totalno se slazem sto se tice auta ! a gay nije ok :)

Link to post
Share on other sites

"Noz..", ovde nema niko nista protiv tebe, i izvini ako si stekao utisak da nisi dobrodosao ili, ne daj boze, nesto gore. Stvar je u tome da je to, tvoje delo, klasicno kopiranje audijevih fabrickih dioda, a ove angel eyes, su, jednostavno, FABRICKI BMW LOOK. I to sto ih ima "svaki drugi" punto, golf, honda i sl. to je samo pokazatelj koliko neko moze da ne zna sta ce od sebe, ili ti, ima kompleks da vozi bmw.. Radi sta hoces, ALI kad si vec ovde postavio slike svog rada, onda, verovatno, ocekujes kritike( a po definiciji znamo da KRITIKA moze biti I DOBRA I LOSA ). P.S. Ovde vecina voli da vidi "fabricke" dodatke, odnosno dodatnu opremu ili ti delove, zato si i imao negativne kritike na luciferove lampe! :) (moji farovi su 'odvratni' fabricki krugovi sto ih je tamo neki inzenjer/dizajner napravio jos pre 20 i kusur godina,tako da su tvoji mnogo, mnogo bolji :D) Pozdrav iz NS-a.

Ognjene ako budes dolazio u Budvu,javi se da idemo na pice!coffeebath.gif

Link to post
Share on other sites

Nadjoh konacno, znao sam da imam negde sliku tvog auta ;) :D

big7784.jpg

Oni farovi sto mi je on pokazao imaju brisace! ;)

Link to post
Share on other sites

Pre par dana sam menjao tipu xenon sijalicu na A4 2003. godiste, lik je od diodica napravio angel eyes i stavio u farove. Pobednik...

P.S. Mozda je neko i video auto, isti se vozi u Nisu.

Link to post
Share on other sites

Pre par dana sam menjao tipu xenon sijalicu na A4 2003. godiste, lik je od diodica napravio angel eyes i stavio u farove. Pobednik...

P.S. Mozda je neko i video auto, isti se vozi u Nisu.

Ako mi neceg ne hvali to su LED diode!SEVeyesC08_th.gif Nije losa ta ideja,pogledacu da li mogu da ih ugradim na moje farove,mozda dobijem pozitivne komentare s obzirom da ste me sa mojim "devil eyes" nagrdili!snoozer_08.gif

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

image1au.th.jpg

nisam nista izostavio!

Poklopci motora (acoustic covers ili kako se vec zovu) su u jako dobrom stanju. Da li su bili na kolima ili si ih naknadno kupio (nove)?

Inace, auto je prelep!

Link to post
Share on other sites

Poklopci motora (acoustic covers ili kako se vec zovu) su u jako dobrom stanju. Da li su bili na kolima ili si ih naknadno kupio (nove)?

Inace, auto je prelep!

Hvala!Takvi su bili (i ostali).Ghelyon.gif

Link to post
Share on other sites