E34 524td from Tyning Cuprija


Recommended Posts

jos da mu je 3.5 ili 4.0 v8...ovako sve pada u senku kad zadimi naftarica sa 100 ks od toga pola na samrti...:blink:

Link to post
Share on other sites

jos da mu je 3.5 ili 4.0 v8...ovako sve pada u senku kad zadimi naftarica sa 100 ks od toga pola na samrti...:blink:

U potpunosti se slazem, a i mislim da je malo prenatrpano.. (iz mog ugla gledanja na taj auto)

Link to post
Share on other sites

svaka cast na trudu...ali i za moj ukus malo previse nakiceno bez uvrede :) ..jako malo fali da bude SAVRSEN...

npr..prva slika je i najbolja....Da je neki manji spojler ili skloz sklonjen..da nema te slike na huabi i krovu i ostalih nalepnica..kao i na soferci... bio bi stvarno perverzija.

Link to post
Share on other sites

Za sada me lepo sluzi,te nalepnice vise nema kao ni spojler na gepeku,tu je sada karbon,ja inace radim sa folijom pa mi auto pored uzivanja u marci sluzi i kao pokretna reklama,konkretno ta slika na haubi mi otplatila skoro ceo auto.Slike sa novim izgledom uskoro,i ja bi voleo neki 3.5 ali ova drzava je haos tako da mi nepada napamet da radim samo za registraciju,dobro je i ovako.

Link to post
Share on other sites

sa 2.5 24v i 200ks bi ti bila ista registracija a voznja i zvuk sasvim drugaciji....usput,koliko bi ti bilo lepljenje folije na e36 cabrio?

Link to post
Share on other sites