Recommended Posts

evo drugari,odlucio sam jos jednom predstaviti svog ljubimca.vec sam ga predstavio kad je kupljen,pa me malo interesuje i vase misljenje,kako je izgledao nekada,kad je kupljen pre 6 meseci i sad nakon nekog vremena i malo ulaganja i sredjivanja,naravno,onoliko koliko su mi vreme i finansije dozvolile :prankster2:

NEKAD

Fotografija0033.jpg

Fotografija0031.jpg

Fotografija0026.jpg

Fotografija0025.jpg

Fotografija0024.jpg

Fotografija0023.jpg

SAD

Fotografija0028.jpg

Fotografija0027.jpg

Fotografija0022.jpg

Fotografija0021.jpg

Fotografija0020.jpg

Fotografija0019.jpg

Fotografija0018.jpg

Fotografija0017.jpg

Fotografija0016.jpg

Fotografija0015.jpg

Fotografija0014.jpg

Fotografija0013.jpg

Fotografija0012.jpg

Fotografija0011.jpg

Fotografija0010.jpg

Fotografija0009.jpg

Fotografija0008.jpg

Fotografija0007.jpg

Fotografija0006.jpg

Fotografija0005.jpg

Fotografija0004.jpg

Fotografija0003.jpg

Fotografija0002.jpg

Fotografija0001.jpg

Link to post
Share on other sites

vidi se da si ga glancao i primecuje se da si mu sanirao sitnice po limariji, samo masku ofarbaj u crno, bez ovih zutih boja, inace je ok, neke druge felne bi ga preporodile...

Link to post
Share on other sites

Strasno...

Bolje da si vratio koseve na njihovu poziciju, jos malo pa ce da se sudare!

Link to post
Share on other sites

de nadje zutu!?!?

meni se ovi zuti detalji ama bas bas bas ne svidjaju!!!!

slucajno,kad sam kupovao navlake za sedista,hteo sam skroz crne,ali nisam nasao.ono sto sam nasao bile su,crno-bele ( belo i suvise osetljivo,brzo se prlja ),crno-bordo ( nije mi se svidela bordo boja ),crno-siva ( takodje mi se nije svidela ni siva ) i crno zute,koje su mi u tom momentu izgledale primamljivo,a i svidja mi se crno-zuta kombinacija i kad sam ih nabacio,svidelo mi se jos vise,pa sam poceo sa crno-zutim detaljima :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

vidi se da si ga glancao i primecuje se da si mu sanirao sitnice po limariji, samo masku ofarbaj u crno, bez ovih zutih boja, inace je ok, neke druge felne bi ga preporodile...

slazem se za felne,ali ce za sad to morati malo da priceka,jer mi finansije trenutno ne dozvoljavaju,a stvarno dobre felne i kostaju :(

Link to post
Share on other sites

Preterao si ga, definitivno.. Istrpi kritike dostojanstveno i lepo vrati auto u fabricko stanje. Pocevsi od razdvanja koseva na meru..

Link to post
Share on other sites

Definitivno fali jos malo zutih detalja.. Kada se skupi love za nova ulaganja, mislim kad kupis sledecu kantu zute farbe, mogao bi npr da ofarbas i neke delove po motoru, ili mozda volan, stopke..

Link to post
Share on other sites

Definitivno fali jos malo zutih detalja.. Kada se skupi love za nova ulaganja, mislim kad kupis sledecu kantu zute farbe, mogao bi npr da ofarbas i neke delove po motoru, ili mozda volan, stopke..

jel ga ti sprdas ili? :D

Link to post
Share on other sites

nista,definitivno,tabla ce da dobije novo farbanje u crno,presvlake druge,ali iskljucivo cisto crne,ako uspem da nadjem takve,ako ne,moracu da narucim da mi siju,a spolja cu da razmislim sta dalje :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

http://www.felgen-man.de/clause30a.html

Ovo je lik slican nasem Transporteru.. Ne verujem da ces ikad kupiti i slicne felne niti da ces ga do ove mere srediti, ali eto.. Da vidis sta su DETALJI, a ne kindjurenje i kiceraj.. Razumem da hoces da auto bude primamljiv, ali si krenuo u pogresnom smeru, moje najiskrenije misljenje! Puno srece ti zelim.. ;)

Link to post
Share on other sites

druze...tvoj auto - tvoja stvar , ako je tebi ok , meni je jos bolje ... po meni ovo je ok forum , ali nikako nije mesto za raspravljanje o ukusima...cak i da je najlepsi i da si "spucao"....mnogo love , uvek bi se nasao neko da kritikuje... prst u uvo i obrati paznju na suvozacice...poz !

Link to post
Share on other sites

http://www.felgen-man.de/clause30a.html

Ovo je lik slican nasem Transporteru.. Ne verujem da ces ikad kupiti i slicne felne niti da ces ga do ove mere srediti, ali eto.. Da vidis sta su DETALJI, a ne kindjurenje i kiceraj.. Razumem da hoces da auto bude primamljiv, ali si krenuo u pogresnom smeru, moje najiskrenije misljenje! Puno srece ti zelim.. ;)

ovaj...da nisi pogresio..." malo " ....verovatno si hteo reci....on je slican njima :lol:

Link to post
Share on other sites