Recommended Posts

  • Replies 622
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uzeo sam i odgovarajuce balans stangle, ne smem ni da kazem za koliko para jer ljudi ocito ni ne znaju razlike :P. Prednja 25mm, zadnja 18mm :) Prednja fabricka je bila 23mm a zadnja 15mm sto bi znacilo da je auto izasao iz fabrike sa normalnim oprugama.

Konijevi prednji amortizeri za Low-slung M-tech opruge su 18.200 din po komadu. A Blistein Sport za iste opruge je 22.100 din po komadu...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Al si ga sad mlatnuo pa si ga raznitovao :D :D :D

Covek koji je do svoje 40.godine godine vozio i posedovao vise BMW-a od broja godina i koji zna sta znaci sportski auto, iz licnih iskustava, jedan decko koji ima dozvolu VEC godinu dana sa autom od 1800ccm i 2 tone, od toga 500kg gita na branicima i 150kg plavih lampica u stilu fast and furious bozicna jelka drugi deo, kaze kako ovaj prvi lupa gluposti?? Vule, Vule.. sve sa duplo V ( W ).. duplo L..

P.S. @s16, Srecno dalje s radovima !

Link to post
Share on other sites

Skoro kazem jer fale lajsne, poliranje posle farbanja i jos par detalja. I treba amortizere i opruge da namotiram.

Tehnicki je neizvodljivo da stavim fotku bez PS-a jer fotkam RAW i sa necim moram "razvijem" tu fotku JPEG. Ali ako mislis da je nesto doradjivano u PS-u mogu da ti kazem da nije. Sem kontrasta, ostrine i temperature fotki, nista drugo nije dirano, pogotovo sto se tice auta.

Fala na komentarima :D

Link to post
Share on other sites

Skoro kazem jer fale lajsne, poliranje posle farbanja i jos par detalja. I treba amortizere i opruge da namotiram.

Tehnicki je neizvodljivo da stavim fotku bez PS-a jer fotkam RAW i sa necim moram "razvijem" tu fotku JPEG. Ali ako mislis da je nesto doradjivano u PS-u mogu da ti kazem da nije. Sem kontrasta, ostrine i temperature fotki, nista drugo nije dirano, pogotovo sto se tice auta.

Fala na komentarima :D

Pa samo toliko!!! :D

Salim se znam da je dobra djunta!! ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Evo jedne usputne...

dsc0071.jpg

Inace, stavljeni amortizeri i opruge, podigao se mozda 2-3 cm napred al je 5x udobniji i daje onaj tvrdi BMW osecaj sigurnosti. Stavio sam trokraki volan iz e39. Skinuo sam "shadow line" sa lajsni oko prozora. I stavljen je prednji iliti prvi lonac od e46 328, auto je sad malo tisi ali je zvuk mnogo dublji i lepsi. Uradio servis i jos neke sitnice i odoh na more u subotu :)

Link to post
Share on other sites