Recommended Posts

  • Replies 645
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

blago receno haha :D

Pa ne ide da raspalim,ali mi koji smo nasi znamo,a shvatice i on....

Salu na stranu,plasi me sta je unutra ali spolja,osim branika,deluje pristojno.

Bez ljutnje druze,tvoj auto,tvoj ukus=tvoja stvar ali kao i puno puta,BMW ne trpi suknje,sarenila,cuda,muda....jednostavno,alergican je bre na te stvari.... :)

Link to post
Share on other sites

Hehehe :) Prvo hvala svima za pohvale a i za kritike naravno :)

Spojleri ce biti zamenjeni fabrickim vrlo uskoro a fabricki na prolece M branicima u isto vreme kada ce i neke 18" da padnu zdravlje boze :)

"Aerodinamika za 300+ kmH, a ispod haube ljutih 1800 cm3" ovo bih mogao da uzmem kao slogan - lep predlog u svakom slucaju :P

Ah da, a sto se registracije tice - inicijali su u pitanju - povoljna strana toga jeste sto me cajkani jos nijednom nisu zaustavili :)

Link to post
Share on other sites

Sto jeste jeste,onaj zadnji branik mu ko piletu sise bez ljutnje :D

ja npr. moj radim styling neki ali su branici i dalje na njemu fabricki stock varijanta sto se tice toga niklovani su i dalje :D a sto se tice felni i ostalog kako hoces

Link to post
Share on other sites

ove spojlercine ne da su ruzne nego izgledaju toliko jeftino i ne kvalitetno kao da su sa buvljaka zbog toga,a o auspuhu da ne pricamo, ali vidim krenuo je decko valjda u dobrom smeru :D

Ne bih se slozio sa tobom, deluju jeftino to da ali su jaci od fabrickih mnogo :) Skoro sam sa nekih 50km/h raspalio u kanal sa rizlom duzine metar a dubine nekih 5-10cm (radovi na putu)...puklo je kao grom iz vedra neba, rizla mi je cak do soferke odletela ali spojler nije mrdnuo osim sto su se mrezice napunile sa rizlom.

Link to post
Share on other sites

nisam hteo da komentarisem ove plastike fantastike, ali posto vidim da ga vracas u fabricko stanje zelim ti puno srece u daljim radovima i da bude kulturica kao sto doliku autu te serije. Uzdravlje te sluzio i puno km presao . . . :e30:

Link to post
Share on other sites

Ma briga mene za prve udarce, sredjujem auto za sebe kako god mi se hoce a ne zbog ljudi koji kritikuju to sto se radilo, u krajnjem slucaju mogu i sa ubodnom testerom da se igram po celom autu - moj si je...Spojlere skidam ne zbog toga sto mu "ne cuce" kako gospoda kaze vec prvenstveno zbog toga sto su neprakticni i ne mogu da nigde da odem niti da se parkiram jer je svega 6-7cm od zemlje.

Link to post
Share on other sites

Pozdrav i ne obraćaj pažnju mnogo na komentare, lepo je samo ono što se tebi sviđa, u ostalom to je samo tvoj auto pa možeš ako rešiš da ga ovarbaš i u narandžasto ako se tebi to sviđa :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.