Recommended Posts

Bez ovih branika i ovih belih vizira,bio bi odlican preved.gif i da su felne ostale sive...ovako nekako nedolaze do izrazaja :) al stvar ukusa

nego,koje su gume pozadi ?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 645
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

245/45 napred, ali uskoro cu da ih menjam ako bog na 235 ili 225/40 a pozadi su 255/40 ... a sto se tice izgleda, sta da ti kazem :) znam da ce vecito da mi skacu na glavu svi ovde zbog toga jer manje vise 90% vas preferira stock varijatne automobila... ja sam se opredelio za ovaj pravac sredjivanja i trudim se da bude sto pedantije i lepse (bez kindjurenja buvljak stvarcicama)....

Link to post
Share on other sites

Ma ne fali mu ima on motor,fali mu kubika,konja i cilindara.Auto lepo izgleda al kad bi ga osvežio jednim m50 motorčićem ubo bi premiju.Meni je prvo bitno da auto ide kako valja,šminka mi je na zadnjem mestu.Kod tebe obrnuto,jel razmišljaš uopšte o drugom motoru,jel ga ima u planu???

Onaj zvuk sa snimka ne liči na zvuk bmw-a,"zvuk bmw-a" prave šestaci.

Link to post
Share on other sites

Zao ce mi biti da izbacim ovaj motor koji je malo presao i savrseno radi (lepo okrece ove 17") ali boze moj tezimo vishim ciljevima tako da na prolece 2.5 ide pod haubu :) a sto se snimka tice, nije problem u auspuhu vec u mrtvom telefonu, potrudicu se da nadjem kameru i snimim to kako valja.

Link to post
Share on other sites

Opasno izgleda, ništa ne bih dirao osim motora... M50B25 i bog da te vidi. :) Ima da "progledaš" kolika je razlika, nećeš verovati kako si da sada mogao da živiš sa 1.8, i što se tiče performansi, i zvuka i kompletnog osećaja... BMW na 4 cilindra nije BMW, veruj mi, tek sa 6 dobijaš "kompletan paket".

Link to post
Share on other sites

Vozio sam sestake i kockicu i e34 tako da znam kolika je razlika u pitanju ali i ovo je sasvim dovoljno za normalnog coveka tj bolje ja da pitam koliko od vas se vozilo u 518 pa zna kako ide u odnosu na 2.5 ?! :D Izbacicu i neki klip sa voznjom, cisto da vidite kako puni ali moracu da sacekam do 25og za taj snimak odnosno dok ne budu penzije :P

Link to post
Share on other sites

decko je student,sam je to isto rekao u ranijim postovima...dosta je ulozio u ovaj 1.8,sta ga svi ''napadate'' sa m50,nije bas jefitn za studenta...ja koji radim pa nekako skupljam za 2,5 e36...

Link to post
Share on other sites

Ne napadamo, već ga dobronamerno savetujemo šta mu je sledeći korak kada skupi neku kintu... Ne može niko da me ubedi da 1.8i 8v 113ks (12.8s do 100km/h) četvorocilindrični motor na preko 1.5T težine može da ide kako se od BMW-a očekuje. Jednostavno ni zvuk, ni performanse a samim tim ni sveukupni osećaj nije taj kakav bi BMW trebalo da ima. Nesumnjivo, bolji je, udobniji i brži od jugića, ali na tu karoseriju, tek negde sa M50B25 će zaista da mu skoči adrenalnin kad potopi gas...

Link to post
Share on other sites

Bice jaci motor pocetkom sledece godine, otom potom i ovako auto ne vozim od oktobra do maja ako da mi se ne zuri uopste oko toga sad, ulozih grdne pare a nisam presao ni 1000 km za ovu godinu, prvo na tapeti mi je sada da se izvozam malo ko covek pa posle otom potom :)

@Sigtran > ide dovoljno dodje do 200 u cetvrtu i nece dalje :) a to kako ubrzava i kako se cuje , obecao sam da cu odraditi snimke kakve treba pa cu te razuveriti u tvoj komentar :) i to ubrzanje od 12.5 sec do 100 je fabricka specifikacija > i za jugica je fabricka specifikacija da vrti na 5500 obrtaja fabricki maksimum a kod mene vrteo preko 7000 :)

Link to post
Share on other sites

vidim auto na oglasu po ceni od 3800, jel to neka sprdnja ili ?

Preterali smo ga, pa covek resio da ga proda :) :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Ne planiram da ga dajem ispod te cene, jer svi ostali koji su po ceni od 2000e+ su manje vise sakatele (pola njih je napisalo da ne trose ulje, tako da nema sta tu da se prica i o kolima i o vlasnicima istih) znam koliko sam ulozio i znam koliko vredi, takodje znam da onaj ko ga bude kupio miran je bar 2-3 god jer je sve ispravno na autu...inace do sada jos uvek niko nije ponudio kes vec samo za zamene zovu, kako god - nije mi moranje da ga prodam tako da sam oglas izbacio cisto reda radi..

Link to post
Share on other sites

Ti si lud ako ga das za tako male pare! Onaj za belog 525i je trazio 5000e, a isto nesto malo presao kao tvoj, i jos puno trosi.. a nije tako dobro nabudzen, nema te branike, nema taj sportski volan.. pa samo to vredi 150e, a gde su ostala ulaganja.. koliko si samo goriva potrosio za ovo vreme koliko je kod tebe!!? Sve moras dobro da izracunas, pa tek onda stavi cenu.. znaci ispod 5000e ga ne bih dao na tvom mestu!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.