Recommended Posts

Dakle radi se o 318D 2004dec koji je kupljen u Hoevelu 2008god i tada je uvezen kod nas. Prethodni vlasnik ga je bas lepo pazio i mazio, auto bukvalno nema tackicu. :)

Navodno je fabricki chipovan(planiram za koji dan da odem da proverim i uradim chip), ima 18i" Ronal (crne fabricke :D ), M volan, M menjac, JVC DVD player sa av ulazom( u planu je i rikverc kamera). Takodje ima i el.siber, parking senzore, xenone i sportsko ogibljenje, i promenjen mu je izduv.

Presao je 106hiljada i ima sve servise zabelezene u knjizici. :)

Evo sad slike jer ipak dzaba prica bez slika.

223868_2192884297960_1122737644_32535732_7102317_n.jpg

hdr1j.jpg

hdr3w.jpg

281829_2195996855772_1122737644_32540609_6299539_n.jpg

hdr4.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Transporter

Mislim da ce pre biti da je desna, ali ajde... ;)

Elem..

sta reci.., opasan auto u jos opasnijem kraju! ;)

Link to post
Share on other sites

Heh,hvala svima. ;)

Inace u pitanju je desna ruka, prilikom sipanja tecnosti za brisace sam se oslonio. :)

Sad sam u dilemi, autic sam kupio pre nedelju dana i u njega nema ulaganja, sve je radjeno kao po mojoj meri. Ali ipak ima nekih sitnica koje bih mozda promenio. Zanima me stop svetla, dal je moguce naci kao za kupe(led) i koje mi retrovizore preporucujete. Jedino to bih menjao, eventualno felne ako naletim na Oxigin Fourteen.

Link to post
Share on other sites

Ma kakvi led zmigavci i retrovizori.., ne diraj nista, izgleda odlicno, eventualno te oxigin fourteen jel bi mu definitivno bolje legle od trenutnih!

felr.jpg

Link to post
Share on other sites

Koji god auto da kupim, prvo mu stavim nove gume, a onda ga sibnem u oglase. Cisto da vidim kako reaguju ljudi. Cena je preterana, ali nikad se ne zna kakvih ljudi ima. :)

Nije mi hitno ili pod obavezno da ga prodam, cak trenutno i ne bih ga dao jer cekam da se pojavi neki lep 318 cabrio, savrsen barem koliko i moj. E kad se pojavi takav savrsen u oglasima onda cu spustiti cenu i ozbiljnije ga prodavati. ;)

Nego mene zanima par stvari. Prvo hauba od M3, ne pasuje na moj? :)

Drugo gde mogu naci ove stopove kao sa kupea.

Trece koje sijalice idu u angel eyes(prvi put imam bmw, pa ne znam uopste ni gde se tu ubacuje sijalica) hocu da stavim bele.

Cetvrto da li je neko stavljao xenon maglenke sa Fabije RS?

Link to post
Share on other sites
' date='11 August 2011 - 07:50 PM' timestamp='1313087852' post='167529']

M izduv na 320d :)

Svakom ponaosob kad nazove objasnim da se ne radi o Mu vec o nadrkanom izduvu. :D Al M u oglasu lepse zvuci :D

Link to post
Share on other sites

Ne mogu da provalim kako da editujem prethodni post. Uglavnom zaboravio sam da okacim slike unutrasnjosti.

p8040138.jpg

p8040143.jpg

p8040145.jpg

Druze gledajuci slike sa otvorenom haubom dolazim do zakljucka da ti imas 320d a ne 318d. taj motor ima 150ks za razliku od 318 sa 116ks. Josa ako i to nacipujes gume ces da mu spalis. pozdrav

Link to post
Share on other sites

kako bre, pa pise lepo u oglasu "2003 BMW 320 hoevel tuning"

Da u oglasu pise 320 jer je covek od kog sam kupio isto stavio u oglas 320, pa nisam hteo da menjam jer me iovako svi zovu i pitaju dal je isti auto u pitanju. Nisam hteo da menjam da ne bih izazvao zabunu. Stavio sam 150ks da ima i da je CIPOVAN i takodje sam napisao da ima 1951ccm. :D

Link to post
Share on other sites

Da, da, da.. smarate!! :)

Isti motor, fabrika stavila druge mape, takozvani chip, drugaciji obrtni momenat, razlika u konjazi, bla, bla, bla.. Auto je lutka, moram da ga pohvalim, i jedna sugestija.. nemoj da se blamiras sa tim "M/// izduvom" i sl. jer je auto stvarno prelep i sa dosta opreme, nema potrebe da izmisljas. Puno pozdrava i sa srecom.

Link to post
Share on other sites