e36 320i Coupe '98


Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Felne od e46 bi mu mnogo bolje legle ali o ovako je super, da li su felne od e39 legle normalno ili si trebao nesto da dodajes.

Morao sam da pravim tvz. obruc od lima 0,3 mm debljine jer je mushki deo na tocku kod E36 73 mm, a na E39 74 mm, tako da mi je od 65 do 80 km/h vibrirao na volanu. Posle stavljanja limova sve je O.K. Taj posao je zahtevao oko 1 sat vremena za sve.

Link to post
Share on other sites
Uf...ovde neki ispljuvase neciji trud al uz napomenu "ne shvati me pogresno".....to bas i ne ide jedno sa drugim...:lol:

ispljuvashe!?

ako ce tebe ili nekog drugog ovako boljet' kritika bolje da nishta ne pishemo!!!!!

Link to post
Share on other sites

Vezano za felne: Ko god je video auto uzivo, komentarisao je da iste su mnogo bolje nego one ranije i da mu extra stoje. ( Milan ///M3, Gagi, Gadza, Ivan, Boby itd...

A i da nisu rekli, meni se vise svidjaju.

Link to post
Share on other sites
izvini ali mislim da je ovo korak unazad! sad izgleda kao da je '91

kolko si platio ove obrve!?

i kakve su ovo gume?

ako si htio ispupchenije felne shto nisi nashao neke druge felne od e39 ili shto nisi kupio distance i sharafe za svoje stare felne?

ne shvati me pogreshno ali bash mi je krivo jer je ovaj bmw najslichniji mom ali ovako idu u kontra smjerovima

Gume su Mishelin pilot alpine, kupljene nove u novembru sve 4 po ceni od po 15000 dinara komad. Dimenzije su 205x50x16.

Sto se tice distancera i shrafova, procitaj na foromu iskustva sa istim. U razgovoru sa ljudima to je Solomonsko resenje.

Link to post
Share on other sites
izvini ali mislim da je ovo korak unazad! sad izgleda kao da je '91

kolko si platio ove obrve!?

i kakve su ovo gume?

ako si htio ispupchenije felne shto nisi nashao neke druge felne od e39 ili shto nisi kupio distance i sharafe za svoje stare felne?

ne shvati me pogreshno ali bash mi je krivo jer je ovaj bmw najslichniji mom ali ovako idu u kontra smjerovima

Gde mogu da vidim slike tvoga auta ?

Link to post
Share on other sites
E....bre....kako mozete da dajete komentare tipa - uzas i sl....

Auto nije OK, vec je fenomenalan...Leon je tip uz kojeg ide elegantan styling, bas ovakav...pozz

hvala Ljiljo na podrsci... ;)

Link to post
Share on other sites
Gume su Mishelin pilot alpine, kupljene nove u novembru sve 4 po ceni od po 15000 dinara komad. Dimenzije su 205x50x16.

Sto se tice distancera i shrafova, procitaj na foromu iskustva sa istim. U razgovoru sa ljudima to je Solomonsko resenje.

Ivo bre sta ih slusas,jesi lud.Pa pojedinci su Mishelin gume videli samo na bilbordima!

Link to post
Share on other sites
Ivo bre sta ih slusas,jesi lud.Pa pojedinci su Mishelin gume videli samo na bilbordima!

JA SE DEREM "NIDZO TI SI CAR".

P.S. Nova guma je nova guma.

REPLIKA (kao u skupshtini)

A gde je SFU bio...

Proziva me od 1. posta ( sport edition, a nema ni sportstska sedala), taj se razume u BMW, kao Marica u kriv q....

Ne dao Bog da mi auto lichi na njegov... Odmah bi se :preved: :preved: ;) .

Bela traka ... ;) :ok: :preved:

Ako hocete BANUJTE ME

P.S. Nisam mogao da izdrzim...

Link to post
Share on other sites
to je taj rad ;)

DSCN0951.JPG

btw leon63 BMW ti je lutka,ima tu nekih stvari koje bih mjenjao al to je sve stvar ukusa...

Hvala brate.... Svaka chast

Link to post
Share on other sites

auuuuuuuuuu

jel moguce?

ne razumijem na koji nachin vi chitate moje postove!? jel to stvarno zvuchi tako zlonamjerno!?

Nevjerovatan je! Pogotovo remus :)

kako mislish "sport edition"!? nema chak ni sportska sjedishta

prijatelju vidim ja da si ti malo osjetljiv i paranoichan, pa trazish u rechenici ono najruznije iako je bio kompliment!

a to shto je mene zbunilo "sport edition" bez sportskog sica, trokrakog volana, nizih opruga ... priznajem to je moje neznanje o bmw-u, ali polako uchim....

izvini shto sam te pitao kakve su ovo gume?

samo se opushti, moj bmw nije tvoj i obratno, ovako smo zadovoljni oboica!

PS: Od sad cu preskakat komplimente ili kritike!

Link to post
Share on other sites
to je taj rad :)

DSCN0951.JPG

btw leon63 BMW ti je lutka,ima tu nekih stvari koje bih mjenjao al to je sve stvar ukusa...

nidje veze, drugi model, broj manje!

valjda ja znam bolje te tvoje :)

Link to post
Share on other sites

Evo danas sam kupio ZKW farove sočivima i angel eyes i odmah montirao. Farovi su sa fabrički ugradjenim angel eyes i proizvedeni su 2004. godine. I umesto dioda imaju na svakom oku po dve sijalice.

Imao sam beskrajnu "pomoć" pri montiranju od sina Andreja i njegog druga Nikole (skupljao sam alat po dvorištu pola sata)

Evo kako izgledaju.

P2020024.JPG

P2020026.JPG

P2020027.JPG

P2020029.JPG

Link to post
Share on other sites

Lep auto, ocuvano unutra i spolja. e36 kupe ima fenomenalnu liniju dan danas...

Felne (styling 33 od serije 5) koje imas na autu nisu najsrecnije resenje sto se tice izgleda, oni koji su ti to rekli su u pravu, a isto bi ti rekli i ljudi iz BMW-a. Felne BMW motorsport, Alpina ili BBS se teze nalaze ali su prava stvar. Ali, ako ti to ne smeta ne moras da zuris sa menjazom... pojave se dobre felnice na oglasima, samo treba biti strpljiv.

Sport Edition bi trebao imati sportska sedista, volan ili tvrdje ogibljenje... ali u svakom slucaju sedista bi trebala biti u osnovnom sport paketu opreme...

Link to post
Share on other sites
Lep auto, lepa osnova samo pripazi sa tuningom da ne ode u kontra smeru.

U skorijoj budućnosti samo neke 17-ice i DVD. Tu stajem.

Link to post
Share on other sites

lepo...lepo.... odlican je .... leon63...verujem u tvoj ukus,nadam se da ce kasnije pasti neke dobre 17''-ice...POZZZ..

Link to post
Share on other sites
lepo...lepo.... odlican je .... leon63...verujem u tvoj ukus,nadam se da ce kasnije pasti neke dobre 17''-ice...POZZZ..

Naravno druže. Nisam još našao ono što tražim, ali biće uskoro sigurno. Vidimo se .

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...