e36 320i Coupe '98


Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lpo,lepo... :o

Ti si u naselju Stevan Sindjelic???????? :pilot:

Da, a Ti?:D :blink: :pilot:

Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala, :) :) :) :dance3: :dance3: :dance3: :dance2: :dance2: :dance2: :) :vampire: :vampire:

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Sve sredjeno pre 20 dana . Sutra ili prekosutra mu stavljam i nove felne. Ima jos stvari sto sam uradio, pa za koji dan idu i slike.

Link to post
Share on other sites

Prvo izvinjenje jer me nije bilo na forumu 20 dana, sta da se radi posao mi nije dozvolio. Evo nekih novina, sto sam i Banetu 318 IS rekao. Od novembra do sada sta sam dodao na mezimca:

- Ugradio sam parking senzore ( 4 napred i 4 nazad), sa displejom i zvucnim upozorenjem bolje to nego da se kumim sa limarom kada supruga vozi,

- Stavljene su druge fenle od E-39 i po meni mnogo lepse stoje nego stare jer su izbacenije,

- Od drugara (Darko TDS, Nidza crveni, Miki, Srba, itd.) iz BG-a sam dobio rucicu menjaca ///M, pa je i to novina,

- Drzac za mobilni ugradjen sa strane,

- Patosnice sa plavo belim propelerom,

- Uradjen je veliki servis (ulje, spaneri, kaisevi, svecice, dihtunzi, filteri svi - zna Darko TDS koliko je kostalo, jer mi je On kupovao delove),

- Na maglenke su stavljena " paljena " stakla, tako da su tamnije,

- Kupljen krovni nosac sa gepekom od 320 litara, jer sam porodican covek ( necu da se odreknem kupea) i

- Danas sam morao da zamenim visko (Dragance mi je to rekao jos u martu da je los) i to je za sada to.

Evo nekoliko slika ( 1 slika vredi vise od 1000 reci), pa da cujem komentare :dance3: :preved: :preved:

P1230015.JPG

P1230030.JPG

P1230032.JPG

P1230033.JPG

P1230029.JPG

P1230040.JPG

P1230041.JPG

P1230042.JPG

P1230043.JPG

P1230045.JPG

Link to post
Share on other sites

Ista boja kao i boja auta cosmos shwartc, farbao sam ih naknadno.

Link to post
Share on other sites

Hvala puno. Mnogo znaci nakon ulozenog truda i novca. :dance3: :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites

I meni se vise svidjaju stare felne. Ove su mi nekako :dance3: jos kad sam ih vido pre neki mesec na X5 uzas

Link to post
Share on other sites

Sta reci...ovaj auto je mnogo lepsi uzivo!!Dobro da je lego novi visko,u nedelju svi redom palismo auta da bi proverili ko ce prvi u radnju sa delovima....i naravno.... :lol: :beach: :beach:

Link to post
Share on other sites

izvini ali mislim da je ovo korak unazad! sad izgleda kao da je '91

kolko si platio ove obrve!?

i kakve su ovo gume?

ako si htio ispupchenije felne shto nisi nashao neke druge felne od e39 ili shto nisi kupio distance i sharafe za svoje stare felne?

ne shvati me pogreshno ali bash mi je krivo jer je ovaj bmw najslichniji mom ali ovako idu u kontra smjerovima

Link to post
Share on other sites

kako mozemo da kazemo da nam se vishe svidjalo ranije nego sad!?

niko nishta ruzno nije rekao

obichno preskochim auto ako mi se ne svidja a ovo mi se "svidjalo"!

ovaj style (po meni) nije elegantan (auto sa obrvama i ovakvim izduvom nikako ne moze bit elegantan)

Link to post
Share on other sites

A mene zanima kao ti visko odavno nije valjao?

Kad smo isli u Bor, kazaljka ti je bila zakucana na pola sve vreme,cak i ono kad je radio u mestu pola sata dok smo cekali Milana, bas sam zapazio da se ispravno ponasa

Link to post
Share on other sites