BMW DRUZENJE U NS-u


Recommended Posts

  • Replies 426
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A gde ti je taj Grand eM?

Bulevar Vojvode Stepe br.50, na Novom Naselju - preko puta od onog starackog doma velikog na N.Naselju

Po vremenskoj prognozi bice za vikend i do 18c, valjda nece udariti pljuskovi neki...

Ja stizem, ko ce jos dolaziti?

Link to post
Share on other sites

Leskovac je cudo...al ce vi niknu paprike :dance3: :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites

nista novo!

Nema ko da dodje jer su sve jajare u pitanju, i ono malo ko je dolazio nisu novosadjani vecinom, tako da nije ni cudo sto nije bilo nikad nista ovde niti ce biti. Nema 5 ljudi da dodje od oko 500.000 u gradu, jbg, bas tako nista novo

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A cija je ideja da skup bude kod Grnad M-a?

Do sada je bio ispred Idee! 500m odatle. Parking pokriven, osvetljen, pice i grickalice odmah tu blizu, kafic takodje, a onda nekome padne na pamet da se skuplja u nedodjiji. I onda se iscudjavamo sto niko ne dolazi. Bezveze.

Link to post
Share on other sites

Ako već hoćete da napravite nešto od tog nedeljnog (subotnjeg) okupljanja ugledajte se malo na Alfiste koji se već 8 god. skupljaju jednom nedeljno. Zadnje dve godine nalaze se svake nedelje u 17.00 na onom nasutom parkingu u Radničkoj ulici, pola sata, sat vise na parkingu- odrade ko šta ima oko auta pa odu svi na kafu u Amico 30m odatle... retko kad se raziđu pre 20h.

Više od godinu dana sam i ja bio redovan tamo... sad kako sam kupio BMW glupo mi je da idem, a kod vas kontam nemam šta da radim jer ipak nisam zaljubljenik u "švabe"

U svakom slučaju nađite neki ok kafić sa parkingom ispred i tamo se nalazite 1 nedeljno- radije će ljudi dolaziti da se ispričaju sa istomišljenicima na kafi, nego samo da vise na parkingu... :thumbsup:

Link to post
Share on other sites