BMW DRUZENJE U NS-u


Recommended Posts

Sam si rekao da volis BMW i "kad hoces da se DRUZIS, zoves drugare na druzenje". To je dovoljan razlog da dodjes na druzenje. Nije druzenje rezervisano samo za vlasnike, iako si posle napisao "ne vozim vise bmw (bar ne za sad) i ne vidim smisao okupljanja sa mercedesom, toyotom i vw na bmw druzenje".

Uostalom i Dejan vozi Mercedesa, pa se svaki put pojavi na druzenju. Ja sad vozim BMW, a sta cu voziti za 5 dana, ko zna.

Jer po tvom, ako budem vozio yugo, mogu da se pojavljujem na forumu ali ne i na druzenju? :blink:

Prijatelju, opusti se. Bitnije je da se pojavis ti, pa makar dosao busom, pa zajebancija, zezanje, i to i da opet pricamo o svacemu pa i o BMW-u, nego da ne dodjes, jer boze moj, trenutno ne vozis BMW. BZVZ.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 426
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi, jel naleti tamo nekad neko nedeljom u 19h? Mene stvarno je*e tajming Subotom i ne poklapaju mi kockice se već par vikenda da svratim. Respekat za skup na Banjici u to vreme, ali svakako ne bih stigao ni tamo. Nije da predlažem drugi termin, samo pitam...

Link to post
Share on other sites

Možemo se i Nedeljom nekad skupiti kad nas ima bar 2-3 u najavi, nemoramo prebaciti termin za Nedelju, ali kad se potrefi što da ne... Sad su praznici, pa su verovatno svi na nekim izletima i zezanju, meni se npr potrefilo (posle 100 god.) da sam danas slobodan popodne, pa ću gledati da naletim, ali Nedeljom uglavnom mogu da se ukombinujem.

Možemo se ponekad, Bože zdravlja, dogovoriti i da čoporativno zapucamo na Banjicu, da ne pomisle ljudi sa se sad mi nešto separatišemo i sl.

Link to post
Share on other sites
picture044e.jpg
Link to post
Share on other sites
picture045gt.jpg
Link to post
Share on other sites
picture046dc.jpg
Link to post
Share on other sites

picture047g.jpg

picture048gb.jpg

Link to post
Share on other sites

picture049hm.jpg

picture050yt.jpg

Link to post
Share on other sites

eto malo i od subote

picture051ow.jpg

Link to post
Share on other sites