Gde u SRB ima E30 IZUZETAN?


Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Verovatni, ali nešto me buni ovde...

Svi govorite, lomina, kršina, savio se oko bandere, velika kubikaža garant je teran u max itd itd... a pola vas i voza takve, kupilo je takve pa sređivalo, neki su ih čak i lomili i onda dođete u temu pa pričate kako je neko skakio kocku. Nema smisla... ali ajde, pametni ste, svaki model poznajete, nema šta.

Šta, vi svi svoje 2.0+ mazite, malim prstom pipkate papučicu gasa? :rolleyes:

Ne kažem da treba to raditi, ali dati pare, srediti ga i onda ga gladiti ko star pi..., mislim da nema smisla. BMW je da se tera a ne da se davi ili gladi.

p.s. neko predstavi svoj model, ubaci snimak kako ide svi se popalite. to govori samo da svi terate do patosa (retki su oni koji ne) a ovamo kakite nešto...

Link to post
Share on other sites

Vozi ga gospodja 1930.godiste samo do apoteke po lekove ,i zelja joj je dok jeziva samo da ispolira falc i stavi odgovarajuce gume.20110816135331.jpg

Uploaded with ImageShack.us20110816135307.jpg

Uploaded with ImageShack.us20110816135408.jpg

Uploaded with ImageShack.us<script src='http://img12.imageshack.us/shareable/?i=20110816135354.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>20110816135354.jpg</noscript>20110816135413.jpg

Uploaded with ImageShack.us20110718171647.jpg

Uploaded with ImageShack.us20110718171522.jpg

Uploaded with ImageShack.us20110718171451.jpg[/url

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

Teget kocka sa 82.000 km je sto se tice enterijera nov ali bukvalno nov. Spolja ima po koju ogrebotinu i tackicu od grada. U globalu, stanje auta je odlicno.

Juce sam isao da pogledam auto, ali decko nije spreman da spusti cenu onoliko koliko meni odgovara. Svaka cast onome ko ga bude uzeo, lepo ce se voziti...

Link to post
Share on other sites

Oni koji su iz nekog razloga oduzeti nekom zbog carinskog ili nekog drugog prekrsaja . Sto ne znaci da auto ni regularan . Naravno ako je stvarno prodat na lic.

Ili vozila koja su havarisana u SRB i niko ne dodje po njih .

Link to post
Share on other sites

Dešavalo se ponekad da auto koji je kupljen od carine, posle nekoliko godina oduzmu kad pređe granucu jer koliko se sećam nismo bili povezani sa bazom podataka interpola. Naravno nema nikakve odšete na to. Šit happens...

Nevezano za temu, nije mi jasna ta logika kako carina sme da prodaje vozila koja su oduzeta u carinskom prekršaju (strance) koji nisu Euro3 a mi ne smemo da uvozimo? Ne smeta meni što oni prodaju nego što.... :nea:

Link to post
Share on other sites

Nevezano za temu, nije mi jasna ta logika kako carina sme da prodaje vozila koja su oduzeta u carinskom prekršaju (strance) koji nisu Euro3 a mi ne smemo da uvozimo? ....

moje pitanje je u stvari bilo: otkud auto iz '90 bez Euro3 da se nadje na carini i da je prvi put u SRB registrovan ove godine....mene nesto blam da vlasnika ispitujem na tu temu, mozda je Vukasinu to jasno pa ce se javiti

Link to post
Share on other sites

moje pitanje je u stvari bilo: otkud auto iz '90 bez Euro3 da se nadje na carini i da je prvi put u SRB registrovan ove godine....mene nesto blam da vlasnika ispitujem na tu temu, mozda je Vukasinu to jasno pa ce se javiti

Ne bih da pricam u ime prodavca, bolje ga pozovi i vidi sa njim. Ne bih da mu ja prodajem auto koji nisam uspeo da kupim :lol:

Ali svakako ako je mup dozvolio da se auto registruje sa papirima sa carine, onda je to sve ok.

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Imao sam ja finu kockicu, u prvoj boji automatik 318i, ali sam je prodao pre mesec dana...a bio sam i vlasnik Ljiljine kocke!

Kupio sam je u Sabcu, bila je malo zapustena, neregistrovana...sredio sitnice vozio malo i prodao dalje...

Evo slika kako je izgledala kod mene!

19082012058.jpg

19082012057.jpg

Trenutno je u Kostolcu...

Link to post
Share on other sites

Taj auto nije za ovu temu, pise E30 IZUZETAN...

Link to post
Share on other sites