Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako je cipovan tamo gde ja mislim da jeste,onda je nacipovan na 230ks i 35lit potrosnje+3m crnog dima...Znam iz iskustva jer mi je takav cip dosao na jednom autu u koji smo zaboli serijski racunar i auto je poceo da vuce normalno i da ne baca crn dim....Ako te zanima ozbiljan cip sa stvarnih +27-8 ks koji se momentalno osete kad budes svracao dacu ti komp i probaj ako ti se svidi narucicemo i to za dosta manje od 150e

Link to post
Share on other sites

Auto ide sasvim ozbiljno,potrosnja 18l u gradu na otvorenom 11l.normalne voznje. dima nema,a cipovanje me ne zanima jel je to( bar za mene )glupost na ovakvim kolima.

Link to post
Share on other sites

Auto ide sasvim ozbiljno,potrosnja 18l u gradu na otvorenom 11l.normalne voznje. dima nema,a cipovanje me ne zanima jel je to( bar za mene )glupost na ovakvim kolima.

Pa tu nemozes nista jer ti vec Chipovan komp !!!Pitanje je postavljeno zato sto imam isti takav motor u kockici i chipovan kompjuter !!pa da ne bi i ja isao da dam pare za Dino test reko mozda je to neko proveravao!! kolko vidim nije ali nema ni veze !! Niko ne sumnja da auto lose ide !!

Auto je odlican tu nema sta da se kaze,jos malo da se spusti i gas !

Link to post
Share on other sites

Slazem se da uvek moze vise,nego nema gde sto se tice puteva o trkackim stazama ne govorim,ko takav auto vozi ko penzioner i misli o potrosnji nek uzme manji motor i to je to,ja licno iz mirovanja na semaforu volim da ga stisnem kad mogu da mi celu dijafragmu nabije u grlo,to ne moze da se opise dok ne probas!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...