Posavetujte zelenog međ' vama


Recommended Posts

Tacka A je polazna tacka, a tacka B je ona koja sledi posle tacke A. E sad, ako uzmemo da ti je tacka A, mesto stanovanja(kuca), onda ne mozes da odes do kuce, ako si vec kuci. Znaci treba da ti sluzi od tacke A do tacke B, i nazad ! :D Salim se ja malo, ugl. m20 motor nije los, vozio sam ga, isao je solidno.. m50 je mnogo zustriji, bolje poteze, moderniji je sve u svemu, ali ako hoces pouzdan motor, koji iovako koristis samo da se prevezes, a ne da uzivas u nekim performansama, onda stavi taj m20, ako ti Mirko kaze da je toliko dobar, da ti garantuje za njega, i vozaj se..

Link to post
Share on other sites

Ma nema tu koji je pouzdaniji, jednostavno sa M20B20 za E34 je toliko magare da ce da ti se smuci bmw, samo ces se posle tesiti da uzivas u voznji, pouzdan je i slicno. Naknadno ga ubaciti je maksimalna ludost , po meni.

Kad vec oces da vozis bmw, zahtevas bar malo performansi da vidis (mada ni s M50B20 neces da se usrecis preterano, ali opet je podnosljiv)

Sad samo nemoj da kazes `nisam ja takav vozac`

Edited by hermes
Link to post
Share on other sites
Guest maxa2485

uzmi m50 motor cuti vozi i ne kenjaj,razlog toga je pouzdaniji je i hvalitetniji ako hoces nacicu ti ja i da se vozis ko covek obican ili sekvent plin isto ti dodje,ne teraj ga preko 6000 obrtaja da ne prevrti i to je to.odluci se sta hoces....ako treba pomoc javi se na pm

Link to post
Share on other sites

ima puno ljudi koji bi se pre zakleli u m20 motor nego u m50 sto se tice pouzdanosti...

bilo bi dobro da na pitanje pouzdanosti, pisu samo ljudi koji su prosli i sito i reseto sa oba motora, a ne svako ko je provozao oba motora pa prica iz "iskustva"

Link to post
Share on other sites

Najjednostavnije bi bilo da sednem ja lepo u neku peticu za M20, pa da vidim o kakvom tromosti pričate. Jbg, ovo mi liči na tipičan scenario kada neko kome recimo monitor treba za surfovanje netom ode na foto forum i traži savet koji monitor da uzme :)

Link to post
Share on other sites

Najjednostavnije bi bilo da sednem ja lepo u neku peticu za M20, pa da vidim o kakvom tromosti pričate. Jbg, ovo mi liči na tipičan scenario kada neko kome recimo monitor treba za surfovanje netom ode na foto forum i traži savet koji monitor da uzme :)

m20b20 ide dosta losije od m50b20, tu nema diskusije, treba da probas oba modela pa da sam vidis sta ti vise odgovara. ali ako pitas koji je pouzdaniji, po mojim iskustvima MNOGO manje kvarova priredjuje m20 od m50...

po kvalitetu su oba motora ista, po pouzdanosti veliki plus za m20...

Link to post
Share on other sites

nemojte da lozite coveka,m20 ide kao bulja,pogotovo u petici a trosi mnogo vise od m50,on vec ima m20 autu i neka taj sredi za 200ei nek se vozi...ako vec hoce m20..

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

jel aktuelno ?

Link to post
Share on other sites

Nije više aktuelno. Uzeo sam M20 i zadovoljan sam, jer za bolje ne znam :) Dugo sam čekao da nađem M50, nisam našao i eto me sada sa M20.

Doduše, čim mi Mirko završi papirologiju za motor, auto će ići na doboš :)

Link to post
Share on other sites

Pa super središ ga i prodaš drugom da se vozi,nisam znao da imam dvojnika :) ,razumem da ti se smučio ali...jedino ako uzimaš nešto novije pa ga prodaješ.

Link to post
Share on other sites

Voleo bih da je taj scenario, ali prodavaću ga jer mi treba novac.

Jedno vrlo lepo putovanje biciklom po Portugalu i Španiji ću ovog leta da propustim jer se nisam finansijski dobro organizovao :)

A u kom smislu dvojnika? I ti prošao sa kolima kroz isto? :)

Link to post
Share on other sites

Pa ne baš kroz isto ali na tu foru sredim auto kao za sebe i onda me smori i prodam ga i opet kupim neki koji treba da sređujem...i tako :rolleyes: sad sam čvrsto rešio da zadržim ovu kocku (barem godinu-dve :D )

Link to post
Share on other sites

Da, meni je par ljudi reklo to...da veliki broj ljudi uloži velike pare u kola, posle im se sve to smuči, a onda neko posle voza ta kola i ne uloži ni dinara :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...