Recommended Posts

Doslo je vreme da vam predstavim moj novi prevoz, u pitanju je E38 740i M62B44 98 godiste...

Auto je skoro pa u odlicnom stanju, od opreme ima:

-Koza

-Sedista na struju sa memorijom za vozaca i suvozaca

-TV

-Navigacija

-Telefon

-Dupla stakla

-Klima

-Osvetljenje brava

-Maglenke

-Xenon

-Felne star spoke 95 19'

-zavesica elektricna nazad

-provera pritiska u gumama

-itd...

planiram da izvadim motor i da ubacim nesto slabije...

evo koja slikica, bice jos za koji dan...

Foto0191.jpg

Foto0193.jpg

Foto0192.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Snimio ga par puta u NS u prolazu, jako mi se svidja visina auta i kako stoje ovi tockovi,ja ih iskreno ne volim, ali visina vadi sve :)

Neka je sa srecom, puno predjenih km ti zelim :)

Mozemo da se menjamo sa motorima, a mozemo i sa automobilima ako hoces nesto slabije :D

Link to post
Share on other sites

hvala svima na lepim zeljama, markisa ti ces biti medju prvima koji ce balaviti ne brini zovem te!!!

transporter moram priznati da sam pocastvovan pohvalom i ponudom :) ali moracu da odbijem ovo auto za auto, mada za motore mozda i napravimo neku pricu :)

Link to post
Share on other sites

cim transporter ovo nudi, znaci da je dobar.

Ne znam auto, ali video sam ga u prolazu par puta, na slikama deluje pristojno, meni nista vise ne treba :)

transporter moram priznati da sam pocastvovan pohvalom i ponudom :) ali moracu da odbijem ovo auto za auto, mada za motore mozda i napravimo neku pricu :)

Doteram ti auto i oteram ga sa tvojim motorom, parkiras jedan pored drugog i samo cut/paste :)

Link to post
Share on other sites

Ne znam auto, ali video sam ga u prolazu par puta, na slikama deluje pristojno, meni nista vise ne treba :)

Doteram ti auto i oteram ga sa tvojim motorom, parkiras jedan pored drugog i samo cut/paste :)

biti cemo u kontaktu :D

Link to post
Share on other sites

Kad sam je video letos na Klisi u retrovizoru, malo mi falilo da sletim s' puta kako je mocna!! Srecno, vidimo se kad prodju malo praznici, ako ugrabis vr.

Link to post
Share on other sites

Odličan. Daj i neku fotku iznutra...

I ako već menjaš motor, nemoj ništa slabije od 3.0 da stavljaš, teška je to karoserija, treba je muški povući. Mislim nema poente takva ljuta mašina a ubrzanje 12s do stotke... :)

Link to post
Share on other sites

Uopste nije bitno ubrzanje u tom autu, prvo sto se ne oseca uopste, a drugo sto sigurno nece da se trka po semaforima, ide on i sa 2.8 pristojno :)

Xaxaxa,vidi ga sto je namazan ...sta ce onda tebi 4.0 :acute: :rofl:

Prelep je auto inace.

Link to post
Share on other sites

Ajde Mirko, pokloni coveku jaci motor, on ti besplatno odradi carinjenje 2.8 na 2.0 i svi srecni, ubacis sekvent kod babica i milina! :)

Link to post
Share on other sites