Recommended Posts

Imam ponudu za M3 E30, 2300 cm3, 1990 god, 150 k km, crn, 200 ks, bez plina, sredjen, 17ice, klima i sl. Covek bi uzeo u zamenu moj E30 320i sa plinom, koji je prilicno sredjen. Oko cene nismo ni pricali. Na tom M3 treba da se zameni spaner, i da se uradi jedan rub. Takodje, mesto gde dolazi prednja desna solja je vareno...da li je pametno upustati se u tako nesto, koliko je m3 skuplji za odrzavanje, registraciju...

Svaki savet je dobrodosao!

Link to post
Share on other sites

evo sto ima validnih slika...

My Webpage

My Webpage

My Webpage

jes ispalo malo santavo, izvinte :D

jesam spreman da ga vozim, al porodican covek, moram da brinem o troskovima :D stvarno, da li je nesto mnogo skuplji od klasicne kocke?

Koliko ja vidim to je kocka sa motorom od m3. Mozda gresim, ako gresim ispravite me. Samim tim je odrzavanje potpuno isto osim delova za motor i registracije koja je veca za 10000 din od obicnog 320i.

Link to post
Share on other sites

Daj sliku motora

Link to post
Share on other sites

nemam slike motora, ima samo ova sto se vidi sa strane....joj, ovo streetracer je bilo pre jakog udesa koji sam imao pre 3 godine...od tad, idemo 140 i klaj klaj do chachka :D ako je samo 10.000 vise, nije strasno. nego, moram i malo da ga probam. prekosutra, nadam se. jes m3 motor....

Link to post
Share on other sites

nemam slike motora, ima samo ova sto se vidi sa strane....joj, ovo streetracer je bilo pre jakog udesa koji sam imao pre 3 godine...od tad, idemo 140 i klaj klaj do chachka :D ako je samo 10.000 vise, nije strasno. nego, moram i malo da ga probam. prekosutra, nadam se. jes m3 motor....

Video sam slike motora u nekim oglasima i je m3 motor ali je sasija od obicne kocke. Saljem ti link pa proveri kolika je registracija na dunav osiguranju, imas u desnom cosku kalkulator

Video sam slike motora u nekim oglasima i je m3 motor ali je sasija od obicne kocke. Saljem ti link pa proveri kolika je registracija na dunav osiguranju, imas u desnom cosku kalkulator

Izvini, moja greska. Stize link http://www.dunav.co.yu/motorna_vozila/osiguranje.php?id=51

Link to post
Share on other sites

32500 din. naspram 20000 din za 320i. nije mala razlika. sad mi je jasno zasto trazi 2400 eur za auto a ne vise. da li da mu dam toliko, i koliko da racunam moj auto? koji je skroz sredjen, samo protokomer bi valjalo da sredim...

Link to post
Share on other sites
na tom M3 treba da se zameni spaner, i da se uradi jedan rub. Takodje, mesto gde dolazi prednja desna solja je vareno

pogledaj dobro motor,zašto je to vareno i da nije još negde truo i naravno da li je farban

Link to post
Share on other sites

:D pozdrav da ti dam i ja neki savet M ovi su uvek sluzili da se voze do koske taj je vec odradio svoje bez obzira na kilometrazu ja ih vozim od 89 god .Mislim da ti je ta trojkica koju imas ok .imam i neke savete za protokomer pa se javni

Imam ponudu za M3 E30, 2300 cm3, 1990 god, 150 k km, crn, 200 ks, bez plina, sredjen, 17ice, klima i sl. Covek bi uzeo u zamenu moj E30 320i sa plinom, koji je prilicno sredjen. Oko cene nismo ni pricali. Na tom M3 treba da se zameni spaner, i da se uradi jedan rub. Takodje, mesto gde dolazi prednja desna solja je vareno...da li je pametno upustati se u tako nesto, koliko je m3 skuplji za odrzavanje, registraciju...

Svaki savet je dobrodosao!

Link to post
Share on other sites

Posto karoserijski nije m3 nemoj kupovati

Slazem se sa covekom! Nisam siguran kako je to uknapovano i da li je sve kako treba! A i pitanje kakav je motor!!! :D

Link to post
Share on other sites

Tom 320is treba da se uradi motor. Mada, u svakom slucaju i bez motora vredi vise nego kocka 320i.

Imas m tehnik 2, imas hartge felge 17ice, imas sport getribe, ful auto. Ubacis mali sestak i pevaj. nije jaka cifra. razmisli

Link to post
Share on other sites
KLASICAN SPORET!Treba ti jos 3.000eura da ga dovedes u normalno stanje....

otprilike toliko i nikad neće biti M

nije karoserija od M-a motor ko zna u kakvom je stanju truo varen bla bla truć

diži ruke od toga

Link to post
Share on other sites

http://www.mojauto.co.yu/polovni-auto/176065

Cuo sam se sa likom,motor treba da se radi,inache je od velikog M-a.Auto je lupan ozbiljno i samo je sklepan i tu treba proveriti shta je uradjeno i kako je uradjeno to varenje,vidi se da branik recimo nije m-technic,farovi su razlichiti,nema maglenki na josh par mesta treba da se gituje i prefarba,pola opreme ne radi.. Spustio bi cenu josh pa sad ti vidi.. Ako imash bar 2000 za sredjivanje .. to i sam prodavac kaze.. Za male pare dobijesh "Is"(ili m-technic 2 ako ti je lakshe) sa M3 motorom,klima i to.. ako volish i imash para i dobrog limara za sredjivanje.. Rachunaj 4500e te izlazi auto..

Link to post
Share on other sites