Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fino se to radi,sve ovo i mene čeka :unsure: .Jbg bilo bi bolje da si našo kompletan motronic da ubaciš ovako...biće tu posla,baš me interesuje kako će to ispasti sa usisom od 2.5.

Link to post
Share on other sites

Fino se to radi,sve ovo i mene čeka :unsure: .Jbg bilo bi bolje da si našo kompletan motronic da ubaciš ovako...biće tu posla,baš me interesuje kako će to ispasti sa usisom od 2.5.

Pa i nasao sam :lol: sve je sa motronika koji sam kupio prepakovano na ovaj moj a go motor sam dao za kompletan servo, instalaciju od 2.5 i usis... :)

Link to post
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: :lol: RADIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Da sam ranije video pitanje odgovorio bih,"ja se iskreno nadam da ce da radi" a ovako znam da radi i da prede kao malo mace, a i kad se zaturira bas lepo radi... Sve oko bloka i glave je od 2.5 sem dizni one ne znam od cega su a ni strucnjak (maridza) ne zna od kog modela su... Mnogo su jace od dizni sa 2.5 a malo su slabije od onih sa 3.5... Tako da nismo sigurni od cega su....

Link to post
Share on other sites

Hvala hvala... :preved:

Ima li neko da okaci ovde ili da mi posalje poruku sa semom instalacije, motronic i jetronic 2.0, da proverim ja sta je sta jer mi obrtomer i temperatura jos ne rade od kad sam ovo sve zavrsio...???

Link to post
Share on other sites

Braon-ljubicasta zica na motornom konektoru je za temeperaturu, trebalo bi da je na pinu broj 4, a proveri i da li ti radi davac na motoru i da nije instalacija u prekidu - dovedi na pin broj 4 na strani sasije zicu sa davaca a vidi sta se desava kad je spojis na masu

Sto se tice obrtomera mislim da moras odvuci zicu sa pina br. 9 konektora sa strane motora na crnu zicu na konektoru sa tri pina iznad kasete, zato sto su stariji modeli kocke imali tamo poseban konektor za obrtomer

Link to post
Share on other sites

Cackao sam malo danas i dovukao temperaturu a sto se tice obrtomera to nisam uspeo ali znam da ima jedan dzek sa 3 pina u kaseti ali isto tako imam i na instalaciji 2 dzeka pored glavnog koji ide na komp sa 3 pina ali su drugaciji pa ne mogu da ih udzekujem, ispitacu sutra to, hvala CASPERE CARE na tako detaljnom odgovoru :D

Link to post
Share on other sites

Ajmo caspere jos jedno zavrsno pitanje :D

20121029002.jpg

20121029003.jpg

20121029004.jpg

20121029005.jpg

20121029007.jpg

Da li si na ovaj mali dzek mislio, ova 2 veca su sa nove instalacije i ne znam cemu sluze... Sta da secem i prevezujem?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...