BMW SKUP 2012 NOVI SAD AERODROM CENEJ


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

iskopiracu komentar ovog cara!

Ako su u USA one malo bolje prostitutke oko 2500 dolara na sat ..to mu dodjeeeeee 125 000 / 2500 = 50 komada :D za sat vremena daj boze da ubodes njih 25 po par puta opet se vise isplati neg da blejis u ovu sat vremena ..jos moras i da je hranis :D

Link to post
Share on other sites

ljudi,nije vreme za zezanje :pleasantry: maj je tu pred vratima,bodemo ga vec nosem,a jos se nista nije skupilo i uradilo :blink: od toliko ljudi na forumu,svi se od jednom ucutali????? nemam nameru nikoga da vredjam,al cutanje je za pi*ke,daj krenite da se izjasnjavate,ko je za skup a ko ne???? nema tu ljutnje,ne moramo svi da delimo iste ideje :e30: :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

E ajde KICK pokreni se malo i daj spisak troskova koji su neophodni za skup...organizovao si 3 skupa do sada i znas sve detalje...

Bez namere da nekog vredjam (mislim na lokaciju) al, ovde ispade da je tamo-neka bugarska lokacija privlacnija od lokacije u Srbiji, u ovom slucaju na Ceneju.

Ovo je BMW forum Srbije i BMW Fan Klub Srbija i logicno je da svi ovde prisutni budu ZA skup u Srbiji, i tu nema izuzetaka.

Odlasci na sajmove, skupove, driftove u Bugarsku, Minhen, Italiju i sl...su iskljucivo individualne varijante i nemaju veze sa aktivnoscu Kluba.

i jos...ne vracajte se u prici na pocetak, vec dajte razradu detalja i nove informacije...

Link to post
Share on other sites

Rekao sam ja Dejanu telefonom sta je sve neophodno i uvek sam dostupan da pomognem sta treba osim finansija...

Link to post
Share on other sites

koliko se ja secam u prethodnih nekoliko strana mnogi su se busali tipa; nije ovo problem, nije ono problem,

svi ce dati pare... a dosada nije uplaceno ni za vodu.

Link to post
Share on other sites

Kako ideja o skupu u NS-u nije naisla na razumevanje na kakvo bi bilo normalno da naidje kako od strane sponzora tako i od strane uprave kluba , primoran sam da ovaj dogadjaj OTKAZEM .

Smatram da je bilo moguce organizovati ovaj dogadjaj uz malo vise sloge i iskljucivanje bilo kakvih interesa .

Za mesec dana smo dobili samo jednu uplatu od 3000 dinara sto samo po sebi govori koliko se zeli da ovakav dogadjaj uspe.

Zahvalio bih se svima koji su pomogli da se pokusa organizovati ovaj skup .

OTKAZANO Moze Lock !!!

Link to post
Share on other sites

nema nista od toga... da bi zazivelo mora biti malo po malo. a ne odma prvo pa musko. znaci za pocetak moramo se okupljati vikendom da bi popricali sta kako, a ne moze 3 ljudi da se sastane subotom. znaci eto ga problem. sad za vikend ce biti lepo vreme, daj da se nadjemo kod ideje lepo sednemo negde popricamo sta kako. nakupice se ljudi. podelicemo letke po gradu gde god se vidi neka bembara i eto ga

Link to post
Share on other sites

ja sam za,da se ceka do kraja meseca,a svi zainteresovani,smeo bih da se opkladim,da svi ovde na forumu nekada izadju negde na pice,i potrose jednu bednu crvenu,pa stoga ponavljam,zainteresovani za druzenje,ce uplatiti makar tu jednu crvenu,a ako se skup i ne odrzi,oni koji su uplatili,skupicemo se,kupiti meso,pice i lepo jedan vikend kao ljudi rostiljati i druziti se,ako nista drugo :pleasantry: ispricacu vam jedan deo svog zivota,kako bi shvatili poentu celog skupa.2006-e sam se razveo od zene,i to kako,nakon godinu dana posle njene prevare,koju sam kao budala zbog sina,za kojeg sam jako vezan,oprostio,jednog dana sam se vratio kuci,radio sam privatno,i skoro se slogirao,zatekao prazan stan,nigde namestaja,goli zidovi,moje stvari nabacane u jednom cosku,nov laminat pocupan itd :( odnela mi je sina,ispraznila stan,pokupila novac od plate,ustedjevinu,ustekan novac od prodatog auta,ostavila dug od 400e u prodavnici za koji nisam ni znao,a u mom dzepu svega 100e koje sam tog dana zaradio.moji su me zvali kada se sve desilo,da dodjem kod njih dok se ne sredim,odbio sam recima:"JA SAM JEDNOM USTAO OD VASEG STOLA I VISE SE NE VRACAM." :blink: tri noci sam spavao na patosu prqaznog stana,a treceg dana sam otisao i kupio za onih 100e kauc,da imam na cemu da spavam.radio sam sta sam stigao i gde sam stigao,sina godinu dana nisam video,ali ni jedna moja obaveza,dazbina ili alimentacija nije zakasnila ni dana.pre samo 6 godina,bio sam na dnu,preko noci sam izgubio sve,a danas,danas jos uvek imam svoj stan,ali sada imam i svoju kucu,stalan posao u dobroj firmi u BG-u,ne vozim vise zastavu koja se raspada od trulezi,nego bimera,pa kakvog god,al je bimer,radim dosta i privatno,i imam dovoljno da sebi i svom detetu obezbedim sve sto je potrebno,pa i vise od toga,mislim da sam nesto postigao u zivotu.poenta moje price:U ZIVOTU ODUSTANES SAMO ONDA KADA SKLOPIS OCI I ODES 2 METRA POD ZEMLJU,A DOTLE,GRIZES KAO PIT-BUL DA BI OSTVARIO SVOJE IDEALE,ZELJE SVOG DETETA,POTREBE SVOJE PORODICE,IMAS CILJ I ZNAS ZA STA SE BORIS.SVAKI JE POCETAK TEZAK,NIJE LAKO,ALI AKO POSTOJI VOLJA,SVE SE MOZE POSTICI,I NEMA NISTA LEPSE KAD ZNAS DA SI NESTO POSTIGAO,A NE KAD TI PADNE SA NEBA.koliko vidim,ovaj forum je pun maminih i tatinih sinova,koji cekaju da im se UDELI neka bedna crkavica,kao PROSJAKU na ulici,CAST IZUZETCIMA,ONI CE SE PREPOZNATI,pa nije ni cudo sto niko ne moze da odvoji jednu crvenu i za par litara plina ili benzina,jer onaj ko sam stvara,taj i moze da odvoji tih 1000 dinara,jer je to danas smesna lova.SAD SAM VAS SVE PROZVAO,PA NEKA IDEM I NA STUB SRAMA,NIJE BITNO,AL DA VAS VIDIM,KO JE OVDE MAMIN I TATIN SIN,A KO SPOSOBAN SAMOSTALAN COVEK??? :dance3: @Dejan -> ne odustaj,nisi sam u ovome,a oni iskreni odvojice tu jednu crvenu,pa ne mora biti skupa,ako ne bude za skup,za druzenje i rostiljanje jedan vikend ce sigurno biti,ali ce se bar iskristalisati,ko je ko i ko je kakav,sa kim se nesto moze odraditi i organizovati,a sa kim ne.TOLIKO OD MENE I NEK NIKO NE SHVATI OVO LICNO,ALI RED JE DA SE VIDI VEC JEDNOM,KOJ JE JAK "SAMO" NA RECIMA,A KO I NA DELIMA! :e30:

Link to post
Share on other sites

kako zamisljate da cekamo kraj meseca pa da organizujemo u roku od dva dana,to je ne moguce,eto opet se vidi koliko su jake tastature a na delu nema nikog

Link to post
Share on other sites

svaka cast za tekst! ja sam isto za to da se napravi druzenje i opici neki rostilj, popije po koje pivo malo razgledaju bembare, mozda neki defile kroz grad i paljba kuci.

Link to post
Share on other sites

Ja sam skapirao da su najkrupniji problemi bili reseni (lokacija, DJ, ozvucenje, obezbedjenje, hostese....) kroz sponzore, i da bi recimo tih nekih 10tak, 15 dana od kraja aprila bilo dovoljno za "ostale" stvari, posto pretpostavljam da nam vecini plata dolazi na kraju meseca, ili pocetkom narednog.

Zato sam spomenuo kraj meseca.

A znate kakvi smo mi, sve u poslednji momenat (nije da nas (se) pravdam, ali tako je).

Ne znam stvarno koja je cifra u pitanju, nije ni bitno, ali sam skapirao da je lova bila potrebna za "sitnice" tipa reklamni materijal, pehari, da organizator plati gorivo za jurcanja kojekakva i tako te stvari, da ih nazovem sporednim troskovima (detaljima), da ne bude da se skupila gomila ludaka na livadi.

Nemam predstavu koja je cifra u pitanju, ali onako ofrlje u glavi mi je cifra od 500tinjak evara.

Ne znam zaista da li je to puno ili malo.

Verovatno malo, ali opet, sve racunam da je najveci trosak obezbedjen kroz sponzorisanje.

Definitivno nisam upucen u citavu pricu, ne smatram ni da treba da budem upucen.

Ovo sto sam izlupetao gore, je samo ono sto je meni u glavi od pocetka citave price, tako da nemojte nesto pogresno da shvatite.

Ja ipak nemam pojma o nicemu.

Link to post
Share on other sites

Hocete li i dalje da pljujete po skupovima u Leskovcu koje Kick organizuje bez ijednog vaseg dinara? Koliko ja vidim standardna ekipa ce se ipak zadovoljiti skupom u Bugarskoj.

Link to post
Share on other sites

To niko ne moze da ti izracuna. Po mom misljanju svakom slucaju, bez 3000€, mrka kapa.

Mislim da za ovaj skup ne treba ni upola tih para posto su ugovorena razna sponzorstva koja smanjuju troskove drasticno. Koliki god da je iznos mora se napisati da ljudi znaju, i da vidimo kako bi mogli da pomognemo.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.