Hitno potrebna pomoc


Recommended Posts

Jel ima neko da mi posalje na mail slike otvorenog protokomera za m20b20 broj 0280202083 imam neku ponudu, ali mislim da je to cackano i menjano, pa da vidim kako bi trebalo da izgleda elektronika na originalnom trazio sam na guglu, ali ne mogu da nadjem ni jednu sliku otvorenog, pogledao bi na mom protokomeru da je kako treba, nego je i on neki frankestajn. Ako neko ima sliku molim da mi posalje na mail [email protected]

Link to post
Share on other sites

Gledao, radio, uradio i nema poboljsanja sem ako ne otegnem oprugu skroz, da onaj klizac stoji na pola. Mislim da mi je klapna sjebana toliko da odvrtanjem jedino mogu da mu nekako izdoziram smesu, a i to nije uopste dobra smesa al nekako radi na benzin. Meni treba da vidim kako izgleda elektronika unutra posto su meni sve zice nesto lemljene, a ovaj koji planiram da pazarim je isti broj kao moj, ista oznaka i na krugu za zavrtanje, ali se plocice i povezivanje na prikljucku razlikuje.

Link to post
Share on other sites

drugar,postedi sebe muka,zivaca,para i vremena,nadji polovan neotvaran,zakaci i uzivaj...

prosao sam pre par godina kroz te muke otvaranja,stelovanja,lemljenja i karabudzenja,potrosio mnogo impulsa na tel,dosta goriva i vremena vozikajuci se od "mastora do eksperta" i na kraju dobio VNAGO koje sam udario od beton...

Link to post
Share on other sites

Eeee Milane, pratim svaki dan oglase, ostavio ovde u delovima da kupujem protokomer, niko nema. Ustvari ima jedan lik iz Mladenovca i trazi mi 120e za otvaran. Znam ja da pokusavam da ozivim nesto sto je umrlo moze da bude jedino frankestajn koji u principu ne radi nikako, ali da mu dam 120e za protokomer necu pa makar kupio jos jedan ceo motor sa agregatima za jos toliko.

Link to post
Share on other sites