Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma ok ... pricamo o autu ... imas original patosnice (zimski i letnji set)?, ispoliraj mu kozu , spolja je poceo da matira , ispoliraj ga i spolja i probaj da ga peres samo cistom vodom , bez auto sampona !!! naravno - kvalitet auta ne dovodim u pitanje !

Link to post
Share on other sites

I masku ima od novijeg modela , mozda je nesto radjeno a mozda je neko iz ljubavi prema autu to menjao . Po enterijeru se vidi da nije akan a ako je nasto i radjeno pa ipak je on punoletan i vozen je , nije izlozbeni model .

ma ok to za masku ... iskreno i ja sam stavio drugu i jos je malcice isekao , a original bubrezi i maska stoje i cekaju :lol: .! Da budem iskren , oni "utisnuti" bubrezi i stara maska su meni bzv .

Link to post
Share on other sites

covece koliko ljudi cita topic u ovom momentu hahaha.... mladja ga drzi u garazi dok ovo ne prsne a onda gas...

Link to post
Share on other sites

ako te zanima kako se auto drzi u garazi - pitaj slobodno !

nema potrebe za objasnjavanjem video sam ga i danas kad sam isao na do kafica.. ;)

Link to post
Share on other sites

Opusteno ljudi,prihvatam svaki savet,sve sugestije,ja sam ga samo zatamnio pozadi jer sam isao u Crnu Goru na letovanje vise puta,a imam malu curicu pa da je ne przi sunce dok se vozi.

Voleo bih da je sve fabricki,bez ulepsavanja,meni je samo to ok,ne volim budzevine.

Ja bih najvise voleo da svi vi dodjete i vidite ga i da popricamo malo.Dobro dosli ste svi!

Inace sam zaljubljenik samo u ovaj model E36,imao sam dosta drugih,novijih,nikad pored ovoga nisam pozeleo da ih vozim.Kada bih sebi birao auto za sva vremena izabrao bih ovaj M3,ali ako moze ovaj GT.

douomo.jpg

Pozzzz

Link to post
Share on other sites

taj gt , nema kod nas . Bilo je do skora nekoliko na prodaju , sa cenom od 15 000 do 19 000 E , ali za kratko vreme su nestali . Naravno da ih ima i sa "levim" volanom . Ovaj zadnji spojler ti dodje 450 E , pa ako imas zelju .... :lol:

Link to post
Share on other sites

taj gt , nema kod nas . Bilo je do skora nekoliko na prodaju , sa cenom od 15 000 do 19 000 E , ali za kratko vreme su nestali . Naravno da ih ima i sa "levim" volanom . Ovaj zadnji spojler ti dodje 450 E , pa ako imas zelju .... :lol:

Imam zelju za celim Gt,ne za spojlerom,salim se,ne bih nista menjao na ovom autu,to mi nije gust.

Pozz

Link to post
Share on other sites

Usput,zna li neko da li ima negde ovih GT verzija kod nas,il su sve preko?

Da li su one radjene samo sa desnim volanom?

Kod Sase u Mladenovcu, bmw servis " Stefanovic" stoji par godina zeleni M3 GT.

Link to post
Share on other sites

taj m3 gt , je napravljen za potrebe btcc ... po pravilima itd .... razlike ima , malo je motor jaci , nekoliko nalepnica , uvek zelena , unutrasnjost takodje specificna , fabricki air box ... itd ... danas je vise komercijala (limited edition ) a M3 3.2 je mama i tata , ali su im motori tako "stakleni" , tako da 3.0 je naj bolji za neku normalnu eksploataciju ...

Link to post
Share on other sites

Jel zna neko razlike izmedju GT-a i obicnog ako se moze reci da je obican .

Nista narocito, motor malo jaci 295ks, alu hauba, nastavak ( spojler ) prednjeg branika, zadnji spojler, specificna kombinacija materijala sedista, carbon lajsne unutrasnjosti... Uglavnom placas cenu male serije, koliko se secam oko 350komada napravljeno, radi neke fia homologacije.

Link to post
Share on other sites