Recommended Posts

Evo sta ja vozim.Francuska verzija.Kupljen od prvog vlasnika sa 102000km,sada na satu 137000.

Odrzavan kod Curcica i kod Radulovica.Radi kao sat.Na njemu sve fabricko(sem muzike,muzika Alpin R serija),nije lupan.

x57fqs.jpg

2z7ersh.jpg

i54sw4.jpg

4h9qq9.jpg

np45ep.jpg

2dudyle.jpg

24cffo6.jpg

2jg5gqv.jpg

Pozdrav svima.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Verujte da je auto fantazija,nije "rkan",nije vozen od strane manijaka.Bogatic je malo mesto i svako se moze raspitati i o autu i o tome kako je vozen.Nekoliko godina je stajao u garazi na tepihu,dok ga ja nisam kupio.Sada je doslo neko drugo,tesko vreme.

Link to post
Share on other sites

Znam vlasnika,znam auto.

Sve sto je napisao,ziva istina bez preterivanja.Auto je stvarno FABRIKA i verovatno jedini u Srbiji u ovakvom stanju. :bye:

Link to post
Share on other sites

Znam vlasnika,znam auto.

Sve sto je napisao,ziva istina bez preterivanja.Auto je stvarno FABRIKA i verovatno jedini u Srbiji u ovakvom stanju. :bye:

Poz brate.Mislim da se znamo,ali nisam siguran.Svi su dobro dosli da vide "poslednjeg mohikanca". :-)

Link to post
Share on other sites

Znam vlasnika,znam auto.

Sve sto je napisao,ziva istina bez preterivanja.Auto je stvarno FABRIKA i verovatno jedini u Srbiji u ovakvom stanju. :bye:

odlican je svaka cast !

A da je jedini nije po ocuvanosti,ali u vrhu je!

Link to post
Share on other sites

ako ti nije problem , da pojasnis "pojam" za Francusko trziste , koje je god , imas li na glavi levo od vanosa plocicu na kojo je pecat od rolls royce , i zmigavac na krilu je oduvek ili ... imas li koji "pismeni" istorijat o autu .... gde i ko ga je "spustio" - HVALA !

Link to post
Share on other sites

Znam vlasnika,znam auto.

Sve sto je napisao,ziva istina bez preterivanja.Auto je stvarno FABRIKA i verovatno jedini u Srbiji u ovakvom stanju. :bye:

Kao sto rece Milan sve je istina potvrdjujem auto je kao nov....redak ziv primerak neogreban..

Lepo izgleda,ali ta boja mu nekako ne stoji najbolje,i jel taj bok farban ili mi se cini???

Bobane ovo samo ima kod nas :) i retko gde....auto je mnogo fabricki :) inace nekoliko kuca od mene i danas sam ga video u garazi je ... ne kisne..ne mrzne..

p.s. zao mi sto se prodaje.. :unsure:

Link to post
Share on other sites

koje su spirale na njemu? HR? posto vidim da je bas patosiran :)

auto je bolesno dobar! jedina zamjerka jesu tockovi pri ovakvom zalegnutom autu ovi tockovi izgledaju kao 16''

drugi model definitivno :P

Link to post
Share on other sites

ako ti nije problem , da pojasnis "pojam" za Francusko trziste , koje je god , imas li na glavi levo od vanosa plocicu na kojo je pecat od rolls royce , i zmigavac na krilu je oduvek ili ... imas li koji "pismeni" istorijat o autu .... gde i ko ga je "spustio" - HVALA !

Nije problem.Radjen je za Francusko trziste.Tamo je i kupljen.Kopijuter mu je na francuskom.Kada sam trazio podatke o njemu od ovlascenog servisa,pisalo je FRANCE VERSION.

Po recima prvog vlasnika spustao ga je u AC schnitzer-u.To se verovatno da proveriti kod njih.Evo za tebe par slika.

22g4l5.jpg

295qo9d.jpg

mv1aqb.jpg

Link to post
Share on other sites

Lepo izgleda,ali ta boja mu nekako ne stoji najbolje,i jel taj bok farban ili mi se cini???

Farbana su mu leva vrata...kad ga je prvi vlasnik vozio,ovde u selu,u dvoristu ga baja zakacio setospremacem(i to moze da se preveri).Podero mu stranu pa je ovaj farbao.

Link to post
Share on other sites

koje su spirale na njemu? HR? posto vidim da je bas patosiran :)

auto je bolesno dobar! jedina zamjerka jesu tockovi pri ovakvom zalegnutom autu ovi tockovi izgledaju kao 16''

drugi model definitivno :P

Pa verovatno,nisam ni ja siguran.Vazno da mu ne smeta.Cak sta vise.:-)

Link to post
Share on other sites